Blisko ludziWprowadziła trzy zmiany. Zrzuciła 45 kilogramów i została trenerką

Wprowadziła trzy zmiany. Zrzuciła 45 kilogramów i została trenerką

Sasha pozbyła się 45 nadprogramowych kilogramów
Sasha pozbyła się 45 nadprogramowych kilogramów
Źródło zdjęć: © Instagram | Sasha Jones
13.04.2022 15:06

Sasha Jones mieszka na Florydzie i obecnie spełnia się w roli trenerki personalnej. Jej życie zmieniło się, kiedy kilka lat temu usłyszała od lekarza nie za wesołą diagnozę. Dziś Sasha pomaga kobietom, które znalazły się w podobnej sytuacji.

W 2017 roku stan zdrowia Sashy nagle zaczął się pogarszać. Kobieta ciągle czuła zmęczenie, miała narastające uciążliwe bóle głowy i całego ciała. Kiedy poszła do lekarza, usłyszała, że ma stan przeduckrzycowy i natychmiast musi zmienić dietę. Kiedy po trzech tygodniach uregulowała poziom cukru we krwi, wiedziała, że musi wprowadzić pewne zmiany na dłużej.

Lekarz zalecił wyłączenie z diety czterech produktów. Tak rozpoczęła się wielka zmiana

Sasha, zgodnie z prośbą lekarza, wyłączyła z menu alkohol, pieczywo, makarony oraz ser. Choć początki były trudne, kobiecie udało znaleźć się zdrowe zamienniki poszczególnych produktów, które kiedyś często spożywała jako przekąski w ciągu dnia. Sasha nauczyła się zachowywać równowagę, co poskutkowało tym, że w trzy tygodnie poziom cukru w jej krwi wrócił do normy. To stało się motywacją kobiety do tego, by raz na zawsze pozbyć się nadwagi i zadbać o swoje zdrowie długofalowo.

Trzymała się trzech zasad. Po półtora roku efekty przerosły jej oczekiwania

W drodze do zmiany stylu życia Sasha trzymała się trzech ważnych zasad. Wiedziała, że musi pozostać konsekwentna i zdyscyplinowana w działaniach.

Systematyczne trzymanie się planu było niezbędne do tego, aby później cieszyć się z wyników. Dziś Sasha ma trzy porady, które ostatecznie pomogły jej uzyskać szczuplejszą sylwetkę.

  1. Przestań patrzeć na jedzenie jak na wroga. Kobieta wytłumaczyła, że musiała zmienić swoje podejście do jedzenia, które jest przyjacielem, a nie wrogiem. Sasha liczyła makra i uświadamiała sobie, że spożywanie zdrowych posiłków jest paliwem do dalszego działania.
  2. Nie zapominaj o aktywności fizycznej. Najpierw spacery, później trening siłowy - Shasha tak bardzo polubiła się z ćwiczeniami, że później zapisała się na kurs i dziś sama trenuje inne kobiety, które walczą z nadprogramowymi ćwiczeniami. Kobieta zaznaczyła, że ruch należy wprowadzić od razu - to był dla niej przełomowa decyzja, która przyspieszyła walkę o zdrowszą sylwetkę.
  3. Ćwicz cierpliwość wobec siebie. Sasha wiedziała, że czeka ją ogromne wyzwanie i będą dni, kiedy nie będzie chciała nic zrobić - i to też jest w porządku! Kobieta zauważa, że bardzo ważna jest akceptacja tego, że w trakcie przygody z odchudzaniem waga będzie się wahać i nie zawsze spadać.

Sasha trzyma się ciągle tych zasad. Po półtora roku jej waga zmalała o ponad 45 kilogramów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta