Przyjęła nazwisko męża. Nie każdy wie, za kogo wyszła

Przyjęła nazwisko męża. Nie każdy wie, za kogo wyszła

Katarzyna Burzyńska
Katarzyna Burzyńska
Źródło zdjęć: © AKPA
18.04.2024 14:41, aktualizacja: 18.04.2024 15:46

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz podzieliła się na Instagramie ze swoimi fanami radosnymi informacjami. Dziennikarka, po siedmiu latach przerwy, wraca do pracy w telewizji publicznej. Nie każdy wie, z kim prywatnie jest związana.

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz oficjalnie ogłosiła, że wraca do programu "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka nie kryła radości z tego powodu. Przypomnijmy, że siedem lat temu zakończyła współpracę z publicznymi mediami. Przez ten czas w życiu reporterki wydarzyło się całkiem sporo.

Nazwisko w prezencie

Kilka lat temu w mediach społecznościowych Katarzyna Burzyńska-Sychowicz poinformowała, że oficjalnie przyjęła nazwisko męża. Zmiany dokonała w dniu urodzin ukochanego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dziś urodziny mojego męża. Z tej okazji przyjęłam jego nazwisko. Dość już bycia Schleswig-Holstein, jak mawia moja przyjaciółka. Powitajcie więc oficjalnie KATARZYNĘ SYCHOWICZ: konkretną i twardą babkę (Tak brzmi i tak wygląda, nie uważacie?)" - wspomniała we wpisie który pojawił się na Instagramie 20 września 2020 roku.

Mężem dziennikarki od 2015 roku jest Łukasz Sychowicz. Para doczekała się dwojga dzieci: Henryka i Józefiny.

Wielki powrót

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz nie ukrywała, że praca w mediach była jej ogromnym marzeniem. W branży zaistniała dzięki programowi "MTV Łowi". Potem pojawiła się w formacie "Gwiazdy tańczą na lodzie", a następnie związała się z telewizją publiczną. Prezenterka jednak nagle przestała pojawiać się na antenie po przejęciu mediów przez ludzi związanych z ówczesną władzą. Po siedmiu latach wraca do miejsca, gdzie czuje się najlepiej.

"Bo wreszcie w zgodzie ze sobą mogę. Bo bardzo chcę. Bo ubóstwiam tę robotę!" - napisała na Instagramie.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta