Blisko ludziTiktokerka radzi, jak sprawdzić, czy chłopak rokuje na związek. Proponuje trzy testy

Tiktokerka radzi, jak sprawdzić, czy chłopak rokuje na związek. Proponuje trzy testy

Influencerka poddaje mężczyzn na rankach trzem testom
Influencerka poddaje mężczyzn na rankach trzem testom
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Kutkowska
28.04.2022 20:15, aktualizacja: 29.04.2022 17:08

Pierwsze randki to dla każdej z nas duży stres. Nie dość, że staramy się wywrzeć dobre wrażenie, to jeszcze musimy ocenić, czy kandydat "rokuje" na poważniejszą znajomość. Tiktokerka @respectfullygabby radzi poddać absztyfikanta trzem próbom. Internauci są podzieleni.

W dzisiejszych czasach coraz częściej decydujemy się umawiać na randki przez Internet. Pierwsze spotkania w realu są stresujące. Tiktokerka z Miami radzi, jak sprawdzić adoratora, by w przyszłości uniknąć rozczarowań. Jej zdaniem wystarczy wykonać trzy proste testy. W komentarzach burza.

"Dzielenie się rachunkiem to bzdura"

Na pierwszy ogień poszła najbardziej kontrowersyjna kwestia związana z randkowaniem, czyli: "Kto zapłaci rachunek?".

W dzisiejszych czasach, gdy kobiety są niezależne finansowo, najczęściej mówi się, że w dobrym tonie jest podzielenie rachunku. Influencerki to nie przekonuje, uważa, że każdy szanujący się mężczyzna powinien zapłacić za kolację.

"Zakończmy tę dyskusję, dzielenie się rachunkiem po połowie to bzdura. Na pierwszej randce to facet musi zapłacić. A jeśli tego nie zrobi – do widzenia" - napisała.

"Jeśli nie upewniasz się, że bezpiecznie wsiądę do Ubera, jesteś skreślony"

Kolejny test polega na sprawdzeniu, czy kompan zadba o nasze bezpieczeństwo. 

- W ostatni weekend wybrałam się do baru w Miami i spotkałam faceta, którego obserwuję na Instagramie. Spędziliśmy ze sobą większość wieczoru, a gdy wychodziliśmy, każde z nas zamówiło Ubera. Jego kierowca przyjechał pierwszy. Mój znajomy powiedział: "O nie, poczekam z tobą". Odpowiedziałam: "Nie, nie musisz", na co po prostu wsiadł do swojego Ubera i odjechał. Była 4 nad ranem w Miami, to nie jest bezpieczna pora. Wszystko jest zamknięte, a ja stoję sama na ulicy. Jeśli nie obchodzi cię moje bezpieczeństwo i nie upewniasz się, że bezpiecznie wsiądę do Ubera, jesteś skreślony - powiedziała.

"Zawsze powiedz, że ci zimno"

Ostatni test to test kurtki. Inflencerka radzi, by zawsze podczas randki na świeżym powietrzu zasygnalizować, że jest nam zimno. Jeśli nasz towarzysz ma na sobie wierzchnie okrycie i nie chce się nim podzielić, odpada.

"Jeśli tego nie zrobi, jest dla mnie martwy" - napisała.

Nie wszyscy internauci zgadzają się z radami influencerki. 

"Test tu, test tam... Nie jesteśmy w liceum. Skończ grać w te gierki i zacznij się komunikować" - możemy przeczytać o filmikami.

A jakie jest wasze zdanie?

Marta Kutkowska, dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (170)
Zobacz także