Blisko ludziWydała zawrotną sumę, by wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz tego żałuje

Wydała zawrotną sumę, by wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz tego żałuje

Wydała zawrotną sumę, by wyglądać jak Kim Kardashian
Wydała zawrotną sumę, by wyglądać jak Kim Kardashian
Źródło zdjęć: © TikTok
11.07.2022 18:04

Jennifer Pamplona w ciągu siedmiu lat przeszła szereg niezwykle kosztownych operacji plastycznych, które upodobniły ją do Kim Kardashian. Dzięki temu zyskała popularność w sieci, która przyniosła jej spory zarobek. Teraz jednak przyznała się do uzależnienia od operacji plastycznych i chce wrócić do dawnego wyglądu.

Jennifer Pamplona to 29-letnia modelka urodzona w Brazylii. Swoją pierwszą operację plastyczną – powiększanie piersi – przeszła w wieku zaledwie 17 lat, co jest dość popularną praktyką w krajach Ameryki Południowej. Nigdy nie pragnęła wyglądać jak jedna z sióstr Kardashian, ale gdy zorientowała się, że ludzie często dokonują takiego porównania, postanowiła to wykorzystać. 

Wydała majątek, by być sobowtórką Kim Kardashian

Przez siedem lat Jennifer Pamplona przeszła szereg operacji plastycznych, które miały ją upodobnić do Kim Kardashian. W sumie wydała na nie 500 tys. funtów, co w przeliczeniu daje 2,8 miliona złotych. Dzięki temu modelka zyskała sławę i zarabiała pieniądze jako sobowtórka popularnej celebrytki. W ten sposób było ją stać na luksusowe życie w Dubaju, założenie własnej firmy kosmetycznej oraz inwestowanie w wiele pobocznych biznesów. Jednak Jennifer Pamplona ma już dość bycia myloną z Kardashianką. Chce znowu być sobą. 

"Byłam szczęśliwa, wyglądając jak Kardashianka. Zarobiłam dzięki temu pieniądze i cieszyłam się życiem. Ale teraz chcę być tylko postrzegana jako ktoś, kim naprawdę jestem. Ludzie nazywali mnie Kardashianką i to zaczęło być denerwujące. Pracowałam, uczyłam się i zostałam kobietą biznesu. Zrobiłam wszystkie te rzeczy, a i tak byłam znana jedynie z tego, że jestem podobna do Kardashianki" – mówiła na łamach "The Sun". 

Teraz chce wrócić do dawnego wyglądu

Teraz Jennifer Pamploma chce wrócić do swojego wyglądu sprzed operacji plastycznych. Wydała już na to 100 tys. funtów, czyli ponad 560 tys. złotych. Do tej pory przeszła lifting twarzy i szyi, odsysanie tłuszczu z policzków, operację kociego oka, lifting warg i korektę nosa. Przyznała się również do bycia uzależnioną od operacji plastycznych. W sierpniu ukaże się film dokumentalny na ten temat, którego jest główną bohaterką. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także