Blisko ludziWygląda obłędnie. Jej metamorfoza w serialu jest zjawiskowa

Wygląda obłędnie. Jej metamorfoza w serialu jest zjawiskowa

Warszawa, 21.06.2020 r. Gwiazdy przed i po nagraniu programu DD TVN. N/z Julia Kamińska.
Warszawa, 21.06.2020 r. Gwiazdy przed i po nagraniu programu DD TVN. N/z Julia Kamińska.
Źródło zdjęć: © Krzysztof Jarosz / Forum | RM, Krzysztof Jarosz / Forum

09.12.2020 18:09, aktual.: 02.03.2022 19:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Kamińska wciela się w postać Uli w serialu "Brzydula". Aktualnie można ją oglądać, jako zmęczoną życiem i przytłoczoną obowiązkami matkę, która delikatnie mówiąc, się "zapuściła". Jednak Ula, w którymś momencie powie "dość" i przeobrazi się w seksbombę. Skąd to wiemy? Julia Kamińska uchyliła rąbka tajemnicy na swoim profilu na Instagramie.

Na antenie TVN7 znów możemy oglądać "Brzydulę". To druga seria produkcji, która dziesięć lat temu cieszyła się popularnością. Serial skradł serca widzów. Stąd też powrót i druga odsłona przygód bohaterów, którzy krążą między codziennością a światem mody. Do ekipy dołączyły też nowe twarze. Jedną z wykreowanych postaci jest serialowa Bożenka. To ona pozuje z Julią Kamińską na Instagramie.

Metamorfoza Uli

Julia Kamińska wrzuciła zdjęcie w mocnym makijażu. Na sobie ma piękną, czerwoną marynarkę, a usta pomalowane pomadką w tym samym kolorze. Blasku dodają jej długie, srebrne kolczyki. Aktorka włosy ma ułożone w lekkie fale. Są rozpuszczone i finezyjnie opadają na ramiona. Diametralnie różni się od Uli prezentowanej aktualnie w najnowszych odcinkach.

Na zdjęciu towarzyszy jej serialowa Bożenka. To nowa postać w serialu odgrywana przez Paulinę Kondrak. Jest w produkcji kuzynką Maćka i nową pracownicą w firmie Febo&Dobrzański.

Daje się poznać, jako osoba szczera, ale roztrzepana i niezdarna. Swoim zachowaniem wzbudza sympatię widzów, bo podobnie jak Ula, jest bardzo sympatyczna. Temperamentem przypomina Brzydulę z poprzedniego sezonu, dlatego widzowie ją od razu zaakceptowali.

Zdjęcie aktorek wzbudziło zainteresowanie Internautów, którzy dopytywali o szczegóły metamorfozy. Bardzo ucieszyło ich to, że Ula "znów będzie ładna".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także