Wyglądała strasznie. Zdjęcia z imprezy trafiły do sieci

Wyglądała strasznie. Zdjęcia z imprezy trafiły do sieci

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła stylizacją na imprezie z okazji Halloween 2023
Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła stylizacją na imprezie z okazji Halloween 2023
Źródło zdjęć: © AKPA
01.11.2023 11:11, aktualizacja: 01.11.2023 16:45

Złapały się za ręce i stanęły przed obiektywem z grobowymi minami. Ola Kwaśniewska i Marta Wierzbicka wybrały się na imprezę halloweenową w kontrastujących stylizacjach. Jedna przebrała się za postać białej damy, a druga - królowej mroku. Który wypadła lepiej?

W kalendarzu wybił już 1 listopada, a gwiazdy wciąż publikują w sieci zdjęcia z imprez zorganizowanych z okazji Halloween. Zachodnie święto z roku na roku przybiera na sile także w Polsce.

Tym razem celebryci dali prawdziwy popis, prześcigając się w pomysłach na oryginalne stylizacje - przerażające, groteskowe czy po prostu śmieszne. Aleksandra Kwaśniewska także puściła wodze fantazji, wskakując w czarny kostium i perukę z warkoczami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazdy na Halloween 2023

Odkąd Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka wybrały się we wspólną podróż do Szwajcarii, są niemalże nierozłączne. Wygląda na to, że "nadają na tych samych falach". Tym razem koleżanki wzięły udział w imprezie z okazji Halloween, decydując się na mocne charakteryzacje. Jedna mroziła krew w żyłach w białej sukni panny młodej, a druga bliższa była ciemnej stronie mocy.

Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka na imprezie Halloween 2023
Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka na imprezie Halloween 2023© Instagram | zuza_mogielnicka

Marta Wierzbicka w roli nawiedzonej damy

Marta Wierzbicka pomalowała twarz na biało, tworząc chłodną postać białej zjawy w długiej sukni jak sprzed lat. Koronkowa i wzbogacona falbanami, przypominała charakteryzację do filmu, którego akcja dzieje się w nawiedzonym domu. Chociaż biel jest symbolem czystości, niewinności i subtelności, w Halloween przybiera zupełnie inne oblicze.

Marta Wierzbicka w białej sukni na imprezie halloweenowej
Marta Wierzbicka w białej sukni na imprezie halloweenowej© Instagram | zuza_mogielnicka

Aleksandra Kwaśniewska czy Wednesday Addams?

Z kolei stylizacja Aleksandry Kwaśniewska stworzyła wyraźny kontrast z kostiumem koleżanki. Czarna peruka z warkoczami, oczy podkreślone mocną kreską, ciemny manicure oraz długa szmizjerka w czarnym kolorze - stworzyły wymowny efekt.

Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka w halloweenowych kostiumach
Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka w halloweenowych kostiumach© Instagram | mtttttm

Nietrudno doszukać się tutaj inspiracji rodziną Addamsów, którzy za sprawą produkcji Netflixa, ożyli i stali się głównymi bohaterami tegorocznego Halloween.

Aleksandra Kwaśniewska w mrocznym przebraniu
Aleksandra Kwaśniewska w mrocznym przebraniu© Instagram | zuza_mogielnicka

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl