ycipk-u4u7so

Wygrała pokaźną sumę w konkursie. Nie zamierza dzielić się z mężem i dziećmi

Czytelniczka forum Kafeteria podzieliła się z internautami problemem finansowym. Kobieta wygrała sporą sumę pieniędzy. Nie chce jednak dzielić się z rodziną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygrała pieniądze w konkursie, ale nie chce się dzielić
Wygrała pieniądze w konkursie, ale nie chce się dzielić (123RF)
ycipk-u4u7so

"Obecnie mam urlop i nie mam kasy na rodzinny wyjazd. Ogarnęłam już cały dom, załatwiłam zaległe sprawy. Z nudów wzięłam udział w konkursie, który wymagał trochę pracy, nie była to gra losowa, ale projekt. Wygrałam kilka tysięcy. Powiedziałam mężowi i dzieciom, że to moje pieniądze, moja praca i moja wygrana" - pisze na forum jedna z użytkowniczek.

Kobieta zamierza wydać wygraną na nowe ubrania, wyjazd do SPA i inne przyjemności. Niestety nie spotkało się to z akceptacją jej otoczenia. "Koleżanki są w szoku, twierdzą że powinnam na dzieci wydać, z mężem się podzielić. A ja pytam: dlaczego?" - tłumaczy autorka wpisu.

ycipk-u4u7so

Jej zdaniem rodzinie nie należy się nawet najmniejsza część wygranej, bo mąż i dzieci nie wspierali jej w przygotowaniach pracy na konkurs i wyśmiewali jej pomysł. "Jak pisałam pracę, śmiali się ze mnie, że nie mam, co robić. Mąż mówił, że nie wygram, wszyscy mieli ubaw z tego, że się tym zajmuje. Teraz oczy przecierają i nagle milutcy" - dodaje internautka.

Zobacz też: Makijażystka zmarła przez przedawkowanie

W odpowiedzi pojawiło się wiele sprzecznych opinii. Część użytkowników zgadza się z autorką i uważa, że nie powinna dzielić się pieniędzmi z bliskimi, którzy nie wspierają jej pomysłów. Pojawiło się jednak wiele głosów, że to ogromna samolubność ze strony kobiety.

A jakie jest wasze zdanie? Powinna podzielić się pieniedzmi z rodziną?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4u7so