Trwa ładowanie...
d2jt83o

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018. Strony OKE przeżyją oblężenie

Okręgowe Komisje Egzaminacyjne o północy 15 czerwca podadzą wyniki egzaminów gimnazjalnych. Dowiedz się, jak sprawdzić wyniki egzaminu gimnazjalnego na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Odpowiadamy na pytanie - gdzie, jak i kiedy sprawdzić wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Egzamin gimnazjalny 2018
Egzamin gimnazjalny 2018 (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d2jt83o

Gimnazjaliści zasiedli do egzaminów 18 i 19 kwietnia 2018 r. Pierwszego dnia pisali część humanistyczną, kolejnego zaś przyrodniczo-matematyczną. Od wyników egzaminów gimnazjalnych zależy ich dalsza edukacja. Te zostaną ogłoszone w piątek 15 czerwca 2018 r. o północy.

Jak sprawdzić wynik egzaminu gimnazjalnego 2018 r. w internecie?
Aby poznać wyniki egzaminu gimnazjalnego, trzeba wejść na stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Znajduje się tam zakładka "system OBIEG" - "Dla uczniów". Tam należy wpisać swój login i hasło. Identyfikatorem jest numer PESEL gimnazjalisty. Hasło można znaleźć na pasku, który dostało się wcześniej.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego pojawią się również na świadectwach szkolnych. Uczniowie otrzymają na papierze dwa wyniki: wynik procentowy i wynik na skali ‎centylowej dla każdego poziomu egzaminu gimnazjalnego.

d2jt83o

Podziel się opinią

Share

d2jt83o

d2jt83o