GwiazdyWyretuszowany Maciej Dowbor. Dziennikarz śmieje się z tego, jak go przerobili

Wyretuszowany Maciej Dowbor. Dziennikarz śmieje się z tego, jak go przerobili

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor
Źródło zdjęć: © ONS
oprac. KSA
17.12.2020 07:52, aktualizacja: 02.03.2022 21:43

Photoshop to narzędzie do obróbki zdjęć, bez którego wielu wydawców kolorowych czasopism nie wyobraża sobie przygotowania okładki magazynu. Niestety często graficy nadmiernie retuszują fotografie, o czym przekonał się ostatnio Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to jedna z show biznesowych par, które są najbardziej aktywne w mediach społecznościowych. Dziennikarz i aktorka regularnie publikują posty na Instagramie, gdzie pokazują m.in., jak wygląda ich codzienne życie - bez zbędnego upiększania, bez makijażu i wygładzonych stylizacji.

W związku z tym nic dziwnego, że Maciej Dowbor przeciera oczy ze zdumienia, gdy przygląda się najnowszej okładce magazynu "Gala". Dziennikarz i aktorka udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o kulisach swojego związku i jednocześnie zapozowali do zdjęcia okładkowego.

Niestety niektóre kolorowe czasopisma nadal mają tendencję do nadmiernego korzystania z narzędzia Photoshop i nienaturalnie wygładzają i poprawiają wygląd swoich gwiazd na zdjęciach.

"Grafik płakał, jak oddawał do druku, bo tydzień nie wychodził z pracy. Osobiście uważam, że na żywo wypadam nawet lepiej" - skomentował Maciej Dowbor. Prezenter przyłożył okładkę do swojej twarzy i stwierdził, że na żywo wygląda o wiele lepiej. Retusz nie ominął również Joanny Koroniewskiej. "W życiu bym nie poznał" - dopowiedział Maciej Dowbor.

Internauci również żartują sobie z efektów pracy grafika. "A to Koroniewska? Myślałam, że jakaś nowa żona", "Moje córki stwierdziły, że Pan Maciej wygląda na okładce jak tytułowy bohater bajki Książę Czaruś" - piszą w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także