Wyszła za dubajczyka. Nie ukrywa, czego mąż chce w zamian

Wyszła za dubajczyka. Nie ukrywa, czego mąż chce w zamian

Żona milionera wyznała, czego oczekuje od niej mąż
Żona milionera wyznała, czego oczekuje od niej mąż
Źródło zdjęć: © Instagram | lionlindaa
06.10.2023 17:22, aktualizacja: 17.01.2024 19:04

Linda Andrade jest żoną milionera z Dubaju i chętnie chwali się swoim luksusowym życiem z użytkownikami mediów społecznościowych. Ostatnio podzieliła się jednak pewnymi "irytującymi" rzeczami, których oczekuje od niej mąż.

Linda opisuje siebie jako "oryginalną gospodynię domową z Dubaju". Na jej TikToku i Instagramie można zobaczyć, jak wygląda jej codzienność u boku męża - dubajskiego milionera. Kobieta nie ukrywa, że uwielbia otaczający ją przepych i chętnie pokazuje m.in. swoje bajecznie drogie stylizacje od najlepszych projektantów, podróże czy wizyty w ekskluzywnych restauracjach.

Żona milionera ujawnia, czego oczekuje od niej mąż

Okazuje się, że na idealnym, luksusowym wizerunku, jaki kreuje w swoim mediach społecznościowych kobieta, istnieją pewne "rysy". Jak wyznała w udostępnionym na TikToku nagraniu - bogaty mąż ma wobec niej pewne wymagania, które nieco ją "irytują", co dodatkowo podkreśliła ikonką buźki przewracającej wymownie oczami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po pierwsze, mąż oczekuje od niej, że w domu będzie czysto. Aby to osiągnąć, kobieta zatrudniła osobę do sprzątania. Po drugie chce, aby skupiała się na swojej przyszłości, dlatego - jak zaznaczyła - wkłada wiele wysiłku w prowadzenie mediów społecznościowych.

Mąż liczy również, że kobieta zachowa swoją figurę, dlatego Linda może jeść słodycze od trzech do pięciu razy dziennie. Ostatnim z wymagań jest odpowiedzialność za pieniądze, dlatego - jak przyznała autorka nagrania - wydaje pieniądze jedynie na "diamenty i Chanel", a poza tym stara się oszczędzać. Ironiczne odpowiedzi sporo mówią o jej stosunku do wymagań męża.

Komentarze obserwatorów

Podobnie jak inne nagrania kobiety, także i to wzbudziło spore zainteresowanie. Część komentatorów nie ukrywała, że chciałaby, aby ich życie wyglądało podobnie. "To jest życie, na które zasługuję" - pisali.

Pojawiły się tez konkretne propozycje. "Czy możesz mnie adoptować? Obiecuję, że będę eleganckim i pełnym szacunku dzieckiem" - można przeczytać pod filmem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta