Wzięła psa ze schroniska. Pokazała, co zrobił chwilę później

Wzięła psa ze schroniska. Pokazała, co zrobił chwilę później

Historia psa ze schroniska
Historia psa ze schroniska
Źródło zdjęć: © TikTok | @abigailada12
06.04.2024 14:28, aktualizacja: 06.04.2024 14:43

Loki, pies ze schroniska, dostał od losu szansę na nowe życie. Jego reakcja wzruszyła internautów do łez. "Oczka pełne wdzięczności" - komentują nagranie, które udostępniła w sieci jego nowa właścicielka.

Schroniska dla zwierząt są miejscami, w których wiele psów czeka na swoją szansę na nowe, lepsze życie. Do niedawna jednym z takich psów był Loki. Jego los zmienił się, kiedy pewna użytkowniczka TikToka zdecydowała się go adoptować. Reakcja psa na nową opiekunkę poruszyła do łez nie tylko ją, ale i internautów, którzy obejrzeli nagranie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

O tym, jak silna może być ta więź, przekonała się Abigail, użytkowniczka TikToka, która prowadzi profil pod pseudonimem @abigailada12. Postanowiła ona przygarnąć psa ze schroniska. Nagrała filmik, na którym pokazała reakcję psa podczas podróży samochodem do nowego domu. Wzruszające było to, że przez całą drogę zwierzę trzymało swoją łapę na jej ręce. Wydawało się, że Loki chce być pewny, że nowa właścicielka już nigdy go nie opuści.

"Właśnie adoptowałam tego psa i trzymał moją dłoń przez całą podróż do domu" - napisała tiktokerka.

"Oczka pełne wdzięczności". Filmik stał się wiralem

Internauci byli zachwyceni reakcją psa. Filmik szybko zyskał popularność i stał się viralem. Obejrzało go ponad 10 milionów użytkowników, a pod nim pojawiło się ponad 33 tysiące komentarzy. Wielu z nich podkreślało, że między psem a właścicielką już zaczęła się tworzyć wyjątkowa więź, a "w oczach psa widać było wdzięczność."

"Wie, że jest bezpieczny"; "Proszę, opiekuj się nim dobrze!"; "Jakie oczka pełne wdzięczności, "On wie, że będziesz go kochać na zawsze"; "Ta twarz… to czysta radość i piękno. Powodzenia z nowym szczeniakiem!", "Jakby wiedział, że to jego dom na zawsze. Powodzenia, piękny piesek"; "Co za dżentelmen! Widać, że uratowałaś mu życie" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta