ycipk-14cu4f
Ludzie

Wzięli ślub na sali gimnastycznej. Poznali się tam 27 lat temu

Mieli po 4 lata, gdy pierwszy raz poznali się w szkole. Bawili się razem na podwórku i nikt nie mógł ich rozdzielić. Po długich latach, w tej samej szkole, odbył się ich ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wzięli ślub w szkole
Wzięli ślub w szkole (123RF)
ycipk-14cu4f

Dziecięce wspomnienia

Jemma i Phil pierwszy raz spotkali się w 1992 roku. Mieli wtedy po 4 lata. Dzisiaj są małżeństwem, a swój ślub postanowili urządzić na sali gimnastycznej, gdzie 27 lat temu po raz pierwszy bawili się razem. "To wspaniałe wziąć ślub w miejscu, gdzie nasza historia się zaczęła" – mówiła przejęta kobieta. "W tym holu mam moje pierwsze wspomnienie z Philem" – tłumaczyła Jemma.

Kobieta wspominała także męża, mówiąc, że "Zawsze był niegrzeczny i bezczelny. Pamiętam, że razem ze znajomymi bawiliśmy się w ogródku przed moim domem". Dzieci uwielbiały spędzać ze sobą czas i były nie do rozdzielenia. Czas rozłąki pojawił się jednak na ich horyzoncie. Phil wraz z rodzicami wyprowadził się z miasta, a to oznaczało dla nich tylko jedno: koniec wspólnych beztroskich zabaw.

ycipk-14cu4f

Kontakt po latach

Po latach dorosła już Jemma postanowiła napisać do Phila na jednym z portali społecznościowych. Od tego czasu para miała ze sobą sporadyczny kontakt. Pewnego dnia Phill i Jemma spotkali się na żywo, a spontaniczne spotkanie przerodziło się w związek.

W 2017 roku mężczyzna oświadczył się Jemmie, która oczywiście powiedziała "tak". Przysięgę małżeńską złożyli w sali gimnastycznej. "Szkoła nas połączyła, dlatego jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy tutaj wziąć ślub" – mówił świeżo upieczony mąż. Po ślubie para postanowiła zamieszkać razem. Ich dom mieści się naprzeciwko szkoły podstawowej, w której pierwszy raz się spotkali.

ycipk-14cu4f

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Po co nam dżdżownice w domu?". Paulina Górska o zmianie stylu życia:

ycipk-14cu4f
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14cu4f

ycipk-14cu4f
ycipk-14cu4f