GwiazdyXavier Wiśniewski znika z mediów społecznościowych. Nastolatek czuje się przytłoczony

Xavier Wiśniewski znika z mediów społecznościowych. Nastolatek czuje się przytłoczony

Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA

10.07.2021 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Xavier Wiśniewski jest najstarszym dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Swego czasu sam zaczął nagrywać piosenki. Chłopak był bardzo aktywny w mediach społecznościowych, ale teraz poczuł, że dobrze zrobi mu reset.

Xavier Wiśniewski jest dzieckiem Michała i Marty Wiśniewskich. Chłopak wychowuje się w typowo patchworkowej rodzinie. Jego ojciec ma obecnie już piątą żonę i w sumie piątkę dzieci.

Xavier przekonywał, że mimo różnych zawirowań, wszyscy bardzo się wspierają. "Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną - mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki (Tajner - przyp. red.), Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem" - mówił w rozmowie z WP Kobieta.

Xavier ma już 19 lat i podobnie jak jego rodzice, chce związać się ze światem muzyki. Obecnie pomaga ojcu w organizacji koncertów oraz sam próbuje sił za mikrofonem. Wcześniej próbował sił w tańcu.

"Grałem w piłkę przez około 7 lat. Kiedy z tego zrezygnowałem, moja mama i siostra pilnie potrzebowały jednej osoby do mini formacji tanecznej, a ja musiałem znaleźć sobie jakieś zajęcie poza szkołą. Ja nie mogę nic nie robić. Wskoczyłem tam i musiałem się wszystkiego szybko nauczyć. Później stało się to moim stylem życia" - powiedział nam rok temu.

Xavier był bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, ale niedawno ogłosił, że potrzebuje chwili przerwy i wytchnienia. Prawdopodobnie przechodzi gorszy okres w życiu i poczuł się przytłoczony tym, czym bombarduje nas wszystkich Instagram.

"Na jakiś czas odcinam się od Instagrama. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje, zna mój numer telefonu. Czasami nie wszystko, co pokazujemy w mediach, wygląda tak 'ładnie'" - przyznał. Mamy nadzieję, że gorszy czas w życiu nastolatka minie jak najszybciej.

Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski© Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także