Zakpił z Meghan Markle. To cios poniżej pasa

Zakpił z Meghan Markle. To cios poniżej pasa

Piers Morgan zakpił z Meghan Markle
Piers Morgan zakpił z Meghan Markle
Źródło zdjęć: © East News
28.06.2023 15:35, aktualizacja: 28.06.2023 21:03

Kiedyś stracił przez nią pracę. Teraz otwarcie kpi z Meghan Markle. Prezenter i dziennikarz Piers Morgan, niegdyś dobry przyjaciel aktorki, wypowiedział słowa, których ona wolałaby pewnie nigdy nie słyszeć.

Piers Morgan, znany brytyjski prezenter i dziennikarz, od dłuższego czasu stał się jednym z największych przeciwników Meghan Markle w mediach. Wieloletni publicysta brytyjskich tabloidów był cenionym jurorem takich programów jak "Britain’s Got Talent" i "America's Got Talent".

W 2022 roku dołączył do zespołu programu "Good Morning Britain", jednak musiał się z nim pożegnać po kontrowersyjnych komentarzach na temat Meghan Markle. Ich wcześniejsza przyjaźń przekształciła się w konflikt, który ostatecznie sprawił, że dziennikarz stracił pracę.

Dziennikarz wbija szpilkę Meghan

Niedawno Morgan odebrał nagrodę za Wywiad Roku podczas TRIC Awards 2023, gdzie w swoim przemówieniu - ku zaskoczeniu wszystkich - podziękował Meghan Markle. Prezenter stwierdził, że gdyby nie kontrowersyjny wywiad Markle dla Oprah Winfrey i jego kłótnia w programie "Good Morning Britain", być może nigdy nie zdecydowałby się na zmianę pracy i tym samym nie otrzymałby nagrody.

- Chcę podziękować Meghan Markle, ponieważ, jeśli się nad tym zastanowić, bez jej wkładu w moją karierę nigdy nie poszedłbym do TalkTV. Nigdy nie stanąłbym tutaj z tą nagrodą - zażartował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przez nią został zwolniony. Teraz dziękuje Meghan

W 2021 roku doszło do głośnej kłótni Morgana z Alexem Beresfordem na antenie "Good Morning Britain". Beresford skrytykował go za jego złe traktowanie Meghan Markle, co spowodowało, że prezenter opuścił plan programu. Niedługo potem stacja ITV ogłosiła, że rozstaje się z Morganem po sześciu latach współpracy.

Dodatkowo, w tym czasie stacja otrzymała aż 41 tysięcy skarg na Morgana z powodu jego wypowiedzi. Kontrowersje wynikły z publicznego stwierdzenia prezentera, że nie wierzy w słowa Meghan Markle z głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey.

Sytuacja ta wywołała wiele emocji i podzieliła opinię publiczną. Prezenter utracił swoją pozycję w "Good Morning Britain", a jego konflikt z Markle stał się jednym z najgłośniejszych i najbardziej dyskutowanych w brytyjskich mediach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także