Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
wynajem aut

Zamiast dawać goździka, wynajmij ukochanej samochód

Specjalne zniżki na wynajem aut z okazji Dnia Kobiet. Miesięczny abonament niższy nawet o 100 zł przez cały okres trwania umowy. Carsmile zachęca kobiety, aby z okazji swojego święta przesiadły się do eleganckich i wygodnych samochodów. Mężczyznom podpowiada z kolei idealny pomysł na prezent dla ukochanej.
Share
Zamiast dawać goździka, wynajmij ukochanej samochód
Źródło: iStock.com
d3h6q8p

Carsmile, internetowa platforma za pośrednictwem której można wynająć lub wyleasingować auto, startuje ze specjalną promocją z okazji Dnia Kobiet. Polega ona na obniżce miesięcznego abonamentu przez cały okres trwania umowy, czyli nawet przez 5 lat. Warunkiem jest zawarcie umowy wynajmu samochodu w dniach 7-11 marca br. Oferta skierowana jest do kobiet.

Rabat na ponad 500 modeli

Promocją objęte są wszystkie samochody dostępne na platformie Carsmile. Oznacza to jedyną w swoim rodzaju ofertę, w ramach której na wyjątkowo korzystnych warunkach można wynająć dowolne auto z puli ponad 500 modeli należących do niemal 30 najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce.

d3h6q8p

Wynajmując samochód z okazji Dnia Kobiet można otrzymać zniżkę w miesięcznym abonamencie, wynoszącą od 25 zł do 100 zł. W przypadku umowy zawartej na osobę fizyczną, rabat wyrażony jest w cenie brutto, a w przypadku umowy na firmę – w cenie netto. Rabat jest tym większy, im wyższy standardowy abonament, a ten rośnie wraz ze wzrostem wartości wynajmowanego auta. W Carsmile miesięczny czynsz z tytułu wynajmu samochodu składa się z części stałej oraz części kilometrowej, uzależnionej od przebiegu auta. Miesięczny abonent, którego część stała nie przekracza 900 zł można obniżyć o 25 zł. Maksymalna zniżkę, 100 zł, można uzyskać przy abonamencie, w którym część stała mieści się w przedziale 2 501-3 000 zł.

   carsmile
Źródło: carsmile

Wymarzony prezent

- Zachęcamy panie, aby z okazji swojego święta przesiadły się do eleganckich i wygodnych samochodów. Abonament to wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala pogodzić ekonomiczną jazdę z bezpieczeństwem użytkowania nowego auta. Dziś te korzyści podbijamy – mówi Michał Knitter, wiceprezes Carsmile. Jego zdaniem, promocyjna oferta Carsmile może być też inspiracją dla mężczyzn poszukujących pomysłu na wyjątkowy prezent dla swojej ukochanej. – Kobiety uwielbiają samochody, zwłaszcza te prosto z fabryki, pachnące nowością. Takim prezentem można skraść serce niejednej przedstawicielki płci pięknej – podpowiada Michał Knitter.

d3h6q8p

Hatchbacki, SUVy, Crossovery…

Jakie samochody można wynająć w promocyjnej cenie? Ofertą objęte są wszystkie pojazdy dostępne na platformie, eksperci Carsmile sporządzili jednak listę 10 przykładowych modeli, po dwa z każdej wskazanej w warunkach promocji półki cenowej. Są to Peugeot 208, Hyundai i20, Mercedes GLA, MINI Cooper S, Land Rover Discovery, BMW X3, Volvo XC 60, Jaguar F-Pace, Mercedes GLC Coupe oraz Volvo XC 90. Na liście znalazły się samochody od bardzo popularnych, do marek premium, w różnych wersjach silnikowych i różnych typach nadwozia. Wybór jest więc ogromny, każda kobieta może znaleźć cos dla siebie, dopasowując model auta do swojego stylu życia i zasobności portfela.

  carsmile
Źródło: carsmile

Nowe auto bez wychodzenia z domu

Aby wynająć samochód na platformie Carsmile, należy najpierw wybrać odpowiedni model i wersję wyposażenia. Algorytm sam obliczy wysokość miesięcznego abonamentu dla założonego okresu umowy i wkładu własnego. Dostępne okresy umowy wynoszą od roku do 5 lat. Wkład własny nie jest obowiązkowy. Umowa sporządzana jest w wersji elektronicznej i można ją podpisać sms-em. Samochód może być podstawiony pod wskazany adres, co oznacza, że wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu.

d3h6q8p

Podziel się opinią

Share
d3h6q8p
d3h6q8p