ModaZamiast wiadomości SMS. Słodkie słowa, które dodają otuchy

Zamiast wiadomości SMS. Słodkie słowa, które dodają otuchy

Zamiast wiadomości SMS. Słodkie słowa, które dodają otuchy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Chocolissimo
24.03.2020 14:46, aktualizacja: 24.03.2020 17:19

Zamiast telefonu, wiadomości tekstowej czy zwykłej kartki, możesz wysłać telegram z czekolady. To sposób na upominek na dosłownie każdą okazję. Jubileusze, relacje firmowe, kontakt z drugą połówką – pretekstów do wysłania słodkich kostek jest wiele.

W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów

Słodkie, miłe słowa

Słodycze to jeden z upominków, którymi dajemy bliskim do zrozumienia, że wiemy, co lubią najbardziej, oraz że o ewentualnej okazji nie zapominamy. To ważne, jeśli dotychczas odwiedzaliśmy np. mamę z bukietem kwiatów, a teraz nie mamy takiej możliwości. W prosty sposób i bez wychodzenia z domu możemy za pośrednictwem strony zamówić je wprost do domu koleżanki, kuzyna lub kolegi.

Czekoladowe telegramy są zapakowane w szkatułki z drewna, puszki, które potem wykorzystamy do przechowywania drobiazgów, ładne kartoniki lub okazjonalne koperty.

Życzenia, które wiele znaczą...

Wielkanocne spotkania mogą w tym roku wyglądać nieco inaczej lub w ogóle się nie odbyć, warto więc wrócić do zwyczaju wysyłania świątecznych kartek, który w części rodzin nieco zanikł. Zamiast tradycyjnej kartki można wybrać tę ze słodką zawartością. Na pewno zapadnie w pamięć obdarowanej osobie bardziej od zwyczajnej, papierowej kartki. Prosty sposób na to, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, to drobna niespodzianka lub coś nieszablonowego. Może zamiast kolejnej wiadomości na czacie warto nadać telegram? Lakoniczna wiadomość może mieć ogromny uczuciowy "ładunek". "Kocham i tęsknię" – zaledwie dwa słowa mieszczą w sobie wiele ważnej treści, która dla wielu osób ma ogromne znaczenie.

Życzenia, które możesz zjeść

Sposobności okazania komuś uczuć czy odrobiny uwagi jest wiele, ale nie musimy czekać na konkretną datę. Bez okazji także można dać komuś prezent, aby wiedział, że jest dla nas ważny. Nie liczy się koszt takiej wiadomości, a przykładem mogą być niewielkie kartki z jednym słowem lub kilkoma symbolicznymi kostkami. Drobiazg z czekolady, który podarujesz bliskiej osobie przy wybranej okazji, może być pięknie zapakowany i przyozdobiony zdjęciem na specjalne zamówienie. Wystarczy do zamówienia dołączyć plik z wybraną fotografią np. ze wspólnych wakacji.

W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów