GwiazdyZamieszanie wokół zdjęcia Jamiego Dornana. Internautki oszalały przez... dziwne wybrzuszenie

Zamieszanie wokół zdjęcia Jamiego Dornana. Internautki oszalały przez... dziwne wybrzuszenie

Zamieszanie wokół zdjęcia Jamiego Dornana. Internautki oszalały przez... dziwne wybrzuszenie
Źródło zdjęć: © twitter.com

10.07.2017 20:15, aktual.: 20.07.2017 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć obiegło zdjęcie, na którym aktor, znany z roli Christiana Greya, pozuje na tle plaży. Nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie coś, co dostrzegły uważne fanki gwiazdora. Chodzi o wybrzuszenie w spodniach, widoczne na prawej nogawce. Jak się okazuje panie potrafią być takimi samymi seksistkami jak faceci...

Jamie Dornan popularność zdobył dzięki kultowej już serii filmów o perwersyjnym milionerze. W "50 twarzach Greya" dzięki swojemu urokowi uwodzi młodą Anastacię Steele i odsłania przed nią swoją ciemną stronę... Po premierze pierwszej części kobiety na całym świecie oszalały na punkcie przystojnego Jamiego i do dziś z zapartym tchem śledzą każdy jego ruch. Tym razem ich uwagę przykuła niepozorna fotografia (a raczej jej niewielki fragment), na której spodnie aktora "podejrzanie" wybrzuszają się w okolicach krocza. Fanki, przy tej okazji nie żałowały mało wybrednych komentarzy. Niektórzy sugerują też, że za owalnym zgrubieniem mogą kryć się tzw. kulki gejszy, które wystąpiły w drugiej części przygód Christiana i Anastacii.

Obraz
© Getty Images

Okazuje się, że prawda o kontrowersyjnym zdjęciu jest jednak bardzo prozaiczna, a tajemnicze wybrzuszenie to najprawdopodobniej... piłeczka golfowa. Filmowemu Christianowi fotografię wykonano bowiem przy okazji turnieju golfowego Irish Open Pro-Am. Dornan jest ponoć wiernym fanem tego sportu.

Zdjęcie, które wywołało burzę, miało promować turniej, który został rozegrany w Londonderry i samą Irlandię Północną. Złośliwi mówią, że jeszcze lepiej wypromuje aktora. Przy okazji wyszło, że kobiety, które tak bardzo oburzają się, kiedy komentowane są wymiary ich części ciała, potrafią być równie dosadne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także