ycipk-cp84cc

Zamieszanie wokół zdjęcia Jamiego Dornana. Internautki oszalały przez... dziwne wybrzuszenie

Sieć obiegło zdjęcie, na którym aktor, znany z roli Christiana Greya, pozuje na tle plaży. Nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie coś, co dostrzegły uważne fanki gwiazdora. Chodzi o wybrzuszenie w spodniach, widoczne na prawej nogawce. Jak się okazuje panie potrafią być takimi samymi seksistkami jak faceci...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamieszanie wokół zdjęcia Jamiego Dornana. Internautki oszalały przez... dziwne wybrzuszenie
(twitter.com)
ycipk-cp84cc

Jamie Dornan popularność zdobył dzięki kultowej już serii filmów o perwersyjnym milionerze. W "50 twarzach Greya" dzięki swojemu urokowi uwodzi młodą Anastacię Steele i odsłania przed nią swoją ciemną stronę... Po premierze pierwszej części kobiety na całym świecie oszalały na punkcie przystojnego Jamiego i do dziś z zapartym tchem śledzą każdy jego ruch. Tym razem ich uwagę przykuła niepozorna fotografia (a raczej jej niewielki fragment), na której spodnie aktora "podejrzanie" wybrzuszają się w okolicach krocza. Fanki, przy tej okazji nie żałowały mało wybrednych komentarzy. Niektórzy sugerują też, że za owalnym zgrubieniem mogą kryć się tzw. kulki gejszy, które wystąpiły w drugiej części przygód Christiana i Anastacii.

Getty Images
Podziel się

Okazuje się, że prawda o kontrowersyjnym zdjęciu jest jednak bardzo prozaiczna, a tajemnicze wybrzuszenie to najprawdopodobniej... piłeczka golfowa. Filmowemu Christianowi fotografię wykonano bowiem przy okazji turnieju golfowego Irish Open Pro-Am. Dornan jest ponoć wiernym fanem tego sportu.

ycipk-cp84cc

Zdjęcie, które wywołało burzę, miało promować turniej, który został rozegrany w Londonderry i samą Irlandię Północną. Złośliwi mówią, że jeszcze lepiej wypromuje aktora. Przy okazji wyszło, że kobiety, które tak bardzo oburzają się, kiedy komentowane są wymiary ich części ciała, potrafią być równie dosadne.

Jamie Dornan o radzeniu sobie ze sławą. Zobacz:

ycipk-cp84cc
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-cp84cc

ycipk-cp84cc
ycipk-cp84cc