Trwa ładowanie...
moda
12-07-2012 14:34

Zapraszamy na Fashion WP.PL!

WP.PL zaprasza na pokaz Fashion WP.PL podczas Sopot Fashion Days
14 lipca, o godz.17.00, w Zatoce Sztuki przy Al. Franciszka Mamuszki 14

Zapraszamy na Fashion WP.PL!Źródło: WP.PL
d2nf022
d2nf022

WP.PL zaprasza na pokaz Fashion WP.PL podczas Sopot Fashion Days 14 lipca, o godz.17.00, w Zatoce Sztuki przy Al. Franciszka Mamuszki 14. Wystąpią „odkryci” na ulicach Trójmiasta, odważnie i stylowo ubrani młodzi ludzie.

Swoim niebanalnym wyglądem zwrócili oni uwagę dziennikarek WP.PL. W specjalnym plebiscycie z ich grona finałową 15-stkę, oddając łącznie ponad 11 tysięcy głosów i doceniając najciekawszy, niepowtarzalny styl swoich faworytów.

Właśnie ta 15-stka zaprezentuje się podczas pokazu Fashion WP.PL. Aby sprostać temu wyzwaniu, finaliści wzięli udział w ekspresowym szkoleniu. Uczyli się na nim m.in. jak poruszać się po wybiegu w butach na niebotycznych obcasach. Przed nimi… spotkania ze stylistami.

Przed pokazem, o godzinie 13.00, w Zatoce Sztuki odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej. Zostaną na niej zaprezentowane zdjęcia z poszukiwań uczestników akcji Fashion WP.PL. Ich autorami są fotografowie Sopockiej Szkoły Fotografii WFH.

Być może udział w projekcie Fashion WP.PL zmieni przyszłość młodych ludzi i przed niektórymi z nich otworzą się drzwi do świata wielkiej mody.

d2nf022
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nf022