GotowaniePrzepisyZapraszamy na kolejne, piąte już Warsztaty Kulinarne!

Zapraszamy na kolejne, piąte już Warsztaty Kulinarne!

Zapraszamy na kolejne, piąte już Warsztaty Kulinarne!
Źródło zdjęć: © materiały organizatora
07.09.2012 09:16, aktualizacja: 19.09.2018 12:28

W dniach 22-23 września br. w Warszawie odbędą się kolejne Warsztaty Kulinarne pod Patronatem Polskiej Akademii Kulinarnej. Podczas dotychczasowych edycji Uczestnicy uczyli się przygotowywać dania główne, zupy, przystawki i sałatki. Tematem najbliższych zajęć będą.. ryby i owoce morza.

Partnerem tej edycji Warsztatów jest Restauracja Meltemi, specjalizująca się w kuchni greckiej. Zgodnie z formułą w sobotę (22 września) Uczestnicy spotkają się tam z prowadzącymi zajęcia Szefami Kuchni, dowiedzą się o sposobach przyrządzania dań z ryb i owoców morza, a także będą mogli spróbować potrawy, których przygotowania uczyć będą się w niedzielę. W niedzielę (23 września) zajęcia tradycyjnie odbywać się będą w Centrum Techniki Kulinarnej.

Na Warsztaty można się zgłosić za pośrednictwem strony www.polska-gotuje.pl. Wszyscy Uczestnicy otrzymują książeczki z przepisami oraz piękne fartuchy firmy COOKie (www.looklikecookie.com).

Relacje, zdjęcia, przepisy dotyczące wszystkich edycji Warsztatów Kulinarnych można znaleźć na następujących stronach: www.warsztaty-pak.pl, www.polska-gotuje.pl w sekcji warsztaty kulinarne, www.e-mieszakanie.pl, w serwisie www.kobieta.wp.pl oraz www.kuchnia.wp.pl, a także na Facebooku: facebook.com/WarsztatyKulinarne

Podczas każdej edycji Warsztatów realizowany jest felieton do programu TVP2 „Pytanie na Śniadanie”, emitowanego od poniedziałku do piątku, między 8:30 a 10:45. Można je również obejrzeć na stronie internetowej: www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/akademia-pogotowie-kulinarne.

Źródło artykułu:Informacja prasowa