Jest panną. Bez ogródek mówi, co za tym stoi

Jest panną. Bez ogródek mówi, co za tym stoi

Beata Kawka nigdy nie wyszła za mąż
Beata Kawka nigdy nie wyszła za mąż
Źródło zdjęć: © ONS
23.01.2024 09:19, aktualizacja: 23.01.2024 10:50

Beata Kawka oskarżyła Wiktora Zborowskiego o niewierność wobec żony, czym wywołała ogromne poruszenie wśród opinii publicznej. Okazuje się, że sama miała konkretne powody, by nigdy nie wyjść za mąż. "Nigdy nie byłam żoną. Nie żałuję, bo chyba nawet nie wiedziałabym, czego miałabym żałować. Ślubom byłam przeciwna" - napisała niedawno.

Beata Kawka swego czasu była jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Zdaje się jednak, że ostatnio nieco wycofała się z show-biznesu, skupiając na swojej własnej firmie, fundacji i graniu w teatrze. Niedawno wydała swoją córkę za mąż, czym pochwaliła się w sieci. Przy okazji zdradziła także, dlaczego sama nigdy nie wyszła za mąż.

Beata Kawka otwarcie sprzeciwia się małżeństwu

Życie osobiste aktorki nie było usłane różami. Beata Kawka otwarcie mówiła m.in. o chorobie nowotworowej. Kiedy dowiedziała się o guzie w piersi, postanowiła całkowicie zmienić swoje dotychczasowe życie.

To właśnie wtedy rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem oraz ojcem jej córki, Marcinem Bernatem. Para nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu. Dopiero po latach okazało się dlaczego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Nigdy nie byłam żoną. Nie żałuję, bo chyba nawet nie wiedziałabym, czego miałabym żałować. Ślubom byłam przeciwna. Mojej córce wpajałam, że kobieta powinna sobie stanowić, a jeśli uzna za konieczne, wszelkiego rodzaju wesela będzie musiała opłacić sobie sama, bo ja uważam takie imprezy za stratę pieniędzy" - napisała na Facebooku.

Beata Kawka ostro o Wiktorze Zborowskim

Niedawno Wiktor Zborowski świętował okrągły jubileusz swojej pracy zawodowej. Na hucznej imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd. Osobistości z polskiego show-biznesu składały mu gratulacje i życzenia. Podobnie zrobiła zresztą Ewa Telega, która w swoim wpisie na Facebooku nie szczędziła mu miłych słow.

Post postanowiła skomentować Beata Kawka, która jak się okazuje, ma zupełnie inne zdanie o swoim koledze z branży. Aktorka wprost napisała, że Zborowski miał wielokrotnie zdradzać swoją żonę.

"(...) Łasy na młode aktorki takie jak ja przed laty, na kabaretowych trasach… No chyba, że to przyjaciel zwierząt, to co innego…" - napisała aktorka.

Jak można się domyślać, komentarz został już usunięty. Do sprawy zdążył się jednak odnieść sam zainteresowany.

"Oczywiście wiem, kto to jest Beata Kawka, bo to jest moje środowisko, ale nigdy nie byliśmy szczególnie blisko. Znamy się po prostu, ale nie chciałbym tego komentować. Nie wiem, o co w tym chodzi, to jest zadziwiające i dosyć przykre - powiedział w rozmowie "Super Expressem" aktor.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także