UrodaZaskocz hollywoodzkim uśmiechem. Przełom w domowym wybielaniu zębów

Zaskocz hollywoodzkim uśmiechem. Przełom w domowym wybielaniu zębów

Zaskocz hollywoodzkim uśmiechem. Przełom w domowym wybielaniu zębów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.05.2020 17:00, aktualizacja: 15.05.2020 17:32

Piękny uśmiech to nasza wizytówka. Ale nasze geny, dieta i używki mogą mieć negatywny wpływ na kolor zębów, dlatego, gdy ich barwa staje się ciemniejsza, warto pomyśleć o wybielaniu. Myślisz, że to musi dużo kosztować? Albo wiąże się z bólem? Nic bardziej mylnego. Możemy sami bezboleśnie wybielić zęby w domu i nie jest to duży wydatek.

Materiał powstał we współpracy z Partnerem Mr Whitening

Zęby białe jak perły w kilka dni

Naturalny kolor zębów zaczyna się od bieli, przez kość słoniową, aż do odcieni żółtych czy nawet szaroniebieskich. Na ich kolor wpływają głównie geny, które mają wpływ na mineralizację tkanek, a także oddziałują na skład chemiczny zębów i kolor szkliwa. Ale nie o wszystkim decydują geny - tak naprawdę my sami mamy ogromny wpływ na kolor naszych zębów. Bardzo znacząca jest tu dieta - negatywnie na naturalną barwę uzębienia wpływają nasze nawyki, takie jak palenie papierosów, częste spożywanie kawy i herbaty, przyjmowane leki, a wreszcie niewystarczająca higiena.

Obraz
© Materiały prasowe

Na szczęście nawet jeżeli zaniedbaliśmy nasze zęby, to jest dla nich ratunek.

Wybielanie zębów zwykle kojarzy nam się z regularnymi wizytami u stomatologa, u którego będziemy musieli zostawić dużo pieniędzy. Ale istnieją też metody, które możemy wykonać samodzielnie w domu. Do jednej z najbardziej popularnych w ostatnim czasie należy mycie zębów mieszanką sody oczyszczonej lub węgla aktywnego z wodą. Zwolennicy tych naturalnych “past” są zdania, że można uzyskać szybkie efekty, jednak uwaga! Dentyści nie polecają tych sposobów, ponieważ może dojść do uszkodzenia szkliwa, a w konsekwencji bólu i chorób związanych z jamą ustną.

Obraz
© Materiały prasowe

Możemy też użyć gotowej wybielającej pasty, ale tu trzeba długo czekać na pierwsze efekty – mogą pojawić się dopiero po kilku tygodniach regularnego szczotkowania zębów. Na rynku mamy także dostępne specjalne paski wybielające. Ich stosowanie może być jednak uciążliwe, ponieważ codziennie, rano i wieczorem, musimy przykleiać dokładnie paski z żelem na zęby i czekać do momentu ich rozpuszczenia. Poza tym koszt opakowania, które wystarcza na 14 dni wynosi kilkadziesiąt złotych, a kurację trzeba powtarzać.

Obraz
© Materiały prasowe

Nowością na rynku jest zestaw do wybielania z lampą LED marki MR.WHITENING. Oprócz wspomnianej lampy znajdziemy tu żele wybielające (naszpikowane aloesem, ekstraktem z rumianku oraz ekstraktem z granatu, co zapewnia działanie przeciwbakteryjne i ochronne), nakładkę na zęby oraz skalę bieli, dzięki czemu możemy obserwować efekty wybielania. Jest to produkt wegański, w 100% złożony z naturalnych składników i nie był testowany na zwierzętach, co dodatkowo może zachęcić zwolenników ekologii.

To skuteczna metoda na wybielanie zębów w zaciszu domowym. Kuracja działa błyskawicznie, bo już po kilku dniach twoje zęby będą nawet o 9 razy bielsze niż wcześniej. Metoda jest zupełnie bezbolesna i nie działa drażniąco na szkliwo czy dziąsła. Cechuje ją także szybkość działania - wystarczy, że codziennie wieczorem, po ostatnim posiłku, zastosujesz wybielanie przez 10 minut.

Obraz
© Materiały prasowe

Wiele znanych osób już skorzystało z tej oferty. Chwalą ją Klaudia Halejcio, Magdalena Perlińska, Klaudia El Dursi, Ola Nowak, Halina Wiśniewska czy gwiazdy tiktoka: Marta Rental i Ewa Zawada.

Pewnie myślisz, że to wszystko jest poza twoim zasięgiem finansowym? Nic bardziej mylnego. Możesz poczuć się jak gwiazda! Właśnie trwa promocja - nowoczesny zestaw do wybielania z lampą LED marki MR.WHITENING możesz mieć już za 219 zł. Dlatego zanim zdecydujesz się na wybielanie zębów w zaciszu domowym, wybierz metodę, która nie tylko będzie bezpieczna dla twojego zdrowia, ale też nie uderzy po kieszeni.

Materiał powstał we współpracy z Partnerem Mr Whitening

Źródło artykułu:Materiał Partnera