Zauważył mężczyznę z niepełnosprawnością. Tak się zachował nastolatek

Zauważył mężczyznę z niepełnosprawnością. Tak się zachował nastolatek

Zauważył niepełnosprawnego mężczyznę. Mało kto by się tak zachował
Zauważył niepełnosprawnego mężczyznę. Mało kto by się tak zachował
Źródło zdjęć: © TikTok
24.01.2023 11:40, aktualizacja: 24.01.2023 13:54

Ten filmik zdobył już ponad 64 mln wyświetleń na TikToku. Mężczyzna z niepełnosprawnością z powodu drżących rąk nie mógł zjeść samodzielnie kupionego posiłku. Obok siedział młody chłopak, którego zachowanie wzbudziło podziw. "Rodzice tego chłopaka bardzo dobrze go wychowali" - komentują internauci.

Wspomniany filmik został opublikowany przez użytkownika Saula Prieto na TikToku, którego obserwuje tam już ponad 862 tys. osób. Prieto zamieszcza na platformie przede wszystkim nagrania z tzw. eksperymentami społecznymi. Dzięki nim udowadnia, że są na świecie ludzie, którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę. Nie inaczej było z filmikiem, który wyjątkowo wzruszył jego widzów i ma na TikToku już ponad 64 mln wyświetleń.

Chłopak pomógł "niepełnosprawnemu" mężczyźnie

Saul Prieto wcielił się na nagraniu w mężczyznę z niepełnosprawnością, który zakupił posiłek, lecz z powodu drżących rąk nie mógł go samodzielnie zjeść. Widzimy, jak jedzenie dosłownie wypada mu z buzi, a on nie umie sobie sam poradzić. Obok siedzi młody chłopak, który przez chwilę się temu przygląda. Szybko decyduje się pomóc mężczyźnie. Przysiada się do niego i zaczyna go karmić. Potem kupuje mu też wodę.

Cała sytuacja ma miejsce w jednej z restauracji w Istambule. Na samym końcu widzimy, jak Saul informuje chłopaka o eksperymencie społecznym. Mało kto zachowałby się jednak tak jak on. Internauci są pod wrażeniem i nie przestają komentować nagrania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Na świecie są jeszcze cudowni ludzie"

Ponad 10 mln polubień i 134 tys. komentarzy - filmik Saula Prieto z eksperymentem, który jest jednym z wielu opublikowanych przez mężczyznę na TikToku, wzbudził wyjątkowe zainteresowanie i wzruszenie wśród innych użytkowników. Wielu z nich podkreśla piękne zachowanie młodego chłopaka, a także jego dobre wychowanie.

"Wspaniale się zachował ten młody człowiek, są jeszcze na świecie ludzie z dobrym sercem i tacy, którzy współczują innym", "Na świecie są jeszcze cudowni ludzie", "Wzruszyłam się", "Tak się cieszę, że są jeszcze tacy ludzie" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także