Gwiazdy"Zawsze marzyłam o dziecku". Zofia Zborowska o macierzyństwie

"Zawsze marzyłam o dziecku". Zofia Zborowska o macierzyństwie

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są świeżo upieczonymi rodzicami
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są świeżo upieczonymi rodzicami
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

25.11.2021 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio w sieci pojawiła się rozmowa Magdy Mołek z Zofią Zborowską oraz Janem Dąbrowskim. Prowadząca podcast i jej goście poruszyli wiele zagadnień, dotyczących rodzicielstwa. Zborowska opowiedziała między innymi o tym, kiedy jej zdaniem przychodzi czas na założenie rodziny, o partnerstwie w zajmowaniu się dzieckiem oraz o urlopie macierzyńskim.

Zofia Zborowska w sierpniu 2019 roku wzięła ślub z siatkarzem Andrzejem Wroną. Prawie dokładnie dwa lata później, bo 29 lipca 2021 roku, para powitała na świecie swoją pierwszą córkę, która otrzymała imię Nadzieja. Teraz świeżo upieczona mama udzieliła wywiadu Magdzie Mołek. Tematem rozmowy było szeroko pojęte rodzicielstwo. 

Zofia Zborowska o gotowości do macierzyństwa

Zborowska w rozmowie z dziennikarką podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego, kiedy jest idealny moment na założenie rodziny.  

"Kiedy jest dobry czas na dzieci? Myślę, że wtedy, jak się pozna właściwą osobę, jak się to poczuje. (…) My od razu wiedzieliśmy, że będziemy mieć dziecko, tylko potrzebowaliśmy trochę czasu, żeby się najpierw wyszaleć, pozwiedzać" – powiedziała aktorka.  

"Myślę, że gdzieś tam zawsze marzyłam o dziecku, ale to była taka odległa wizja. Pomimo że byłam w paru dłuższych związkach i poważniejszych związkach, to dopiero tak naprawdę jak spotkałam Andrzeja, to wiedziałam, że to jest ten moment, ten facet i że mam to poczucie bezpieczeństwa, które dla mnie jako dla kobiety jest bardzo ważne" – dodała.  

Magda Mołek w rozmowie z Zofią Zborowską poruszyła również kwestię partnerstwa w wychowywaniu dziecka. Aktorka przyznała, że stara się dawać mężowi przestrzeń do samodzielnego zajmowania się córką. Nie przychodzi jej to jednak łatwo, ponieważ, jak sama twierdzi, należy do osób, które uważają, że wszystko wiedzą i zrobią lepiej. 

"Miałam oczekiwania wobec siebie, żeby dać Andrzejowi przestrzeń na to, żeby był takim ojcem, jakim chce być. W sensie, żebym ja mu się nie wtryniała, że zrobię to lepiej, zrobię to szybciej (…) On ma swoje tempo, swój świat z córeczką" – powiedziała Zborowska.  

Zofia Zborowska pracuje na Instagramie

W wywiadzie został poruszony również temat pracy przy małym dziecku. Jak się okazuje, Zborowska zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, do którego planuje wrócić z początkiem nowego roku, jednak pracuje w mediach społecznościowych. 

"Praca jest full etat na instagramie. Ja wiem, że to brzmi śmiesznie, ale to jest normalna praca. Ja sobie dałam po prostu wolne od jakichś takich deali w ciąży. Nie czułam w ogóle, żeby reklamować coś związanego z macierzyństwem, z ciążą, z dzieckiem. Nie chciałam tego robić. Dopiero jakby powoli do tego wracam. W pewnym sensie zawodowo z wykształcenia tak, jestem na urlopie, a influencersko cisnę" – stwierdziła aktorka. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także