Blisko ludziZawsze wie, czy para wytrwa w małżeństwie. Wyjaśnia, jak to rozpoznaje

Zawsze wie, czy para wytrwa w małżeństwie. Wyjaśnia, jak to rozpoznaje

Wie, po czym poznać czy para wytrwa w małżeństwie
Wie, po czym poznać czy para wytrwa w małżeństwie
Źródło zdjęć: © Unsplash.com, TikTok | Unsplash.com, shaylamherrington

16.11.2021 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewna TikTokerka, która na co dzień zajmuje się wykonywaniem zdjęć podczas ślubnych uroczystości, wyznała, że od razu widzi, czy para jest dobrana. Zwraca uwagę na kilka najważniejszych sygnałów.

Shayla postanowiła zdradzić na TikToku przemyślenia dotyczące tego, w jaki sposób poznaje, czy związek jest trwały. Kobieta jest fotografem ślubnym, a spotkanie ze specjalistą, który siedzi w tym temacie od lat, pomogło jej odkodować ludzkie zachowania. Teraz mówi o tym w sieci.

Wytrwają w małżeństwie? Ma prosty sposób, aby to sprawdzić

TikTokerka wyznała, że starszy stażem fotograf podczas spotkania postanowił podzielić się z nią swoją wiedzą na temat związków. Młoda pasjonatka fotografii stwierdziła, że coś musi być na rzeczy - jej rozmówca obracał się w branży od dobrych kilkunastu lat.

- Pewnego razu, kiedy wykonywałam sesję ślubną w parku, podszedł do mnie inny fotograf i wyznał, że jest w stanie stwierdzić, czy para wytrwa w związku na podstawie trzech rzeczy - zaczęła.

Okazuje się, że pierwszy sygnał to ilość zdjęć, do których jeden ze świeżo upieczonych małżonków pozuje sam z rodziną. Kobieta dowiedziała się, że jeśli "samotnych" fotografii jest więcej, niż trzy, małżeństwo rozpadnie się.

Drugą czerwoną flagą jest to, czy druhny oraz drużbowie mówią zarówno o pannie, jak i panu młodym. Jeśli kogoś pomijają, oznacza to, że jedna osoba nie jest lubiana przez bliskich, co nie wróży nic dobrego. Ostatnim niepokojącym sygnałem będzie to, ile czasu para sobie poświęca podczas wesela - jeżeli jedna osoba z pary woli większość imprezy spędzić z rodziną czy przyjaciółmi i nie pilnuje drugiej połówki - małżeństwo nie przetrwa długo.

W komentarzach wybuchła dyskusja

Czy wierzyć przywołanym przez fotografa argumentom? Część użytkowników TikToka ma ku temu sporo wątpliwości.

- Ostatnia informacja nie jest zbyt wymierna. Podczas wesela państwo młodzi muszą postarać się, aby spędzić trochę czasu z każdym gościem, upewniając się, czy wszyscy dobrze się bawią - tłumaczy internauta.

- Bzdury, jestem z mężem od jedenastu lat, od ślubu minęły trzy i nadal świetnie się dogadujemy, mimo że na przyjęciu spędziliśmy we dwoje dość mało czasu - kontrargumentuje inna użytkowniczka TikToka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także