GwiazdyZbigniew Zamachowski jest widywany z młodą kobietą. Wspiera go po rozstaniu

Zbigniew Zamachowski jest widywany z młodą kobietą. Wspiera go po rozstaniu

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson byli małżeństwem niecałej siedem lat
Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson byli małżeństwem niecałej siedem lat

23.04.2021 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Zbigniewie Zamachowskim po raz kolejny jest głośno nie ze względu na rolę, a burzliwe życie uczuciowe. Ostatnio w jego domu widziano młodą kobietę, która udzielała mu wsparcia po medialnym rozstaniu z Moniką Richardson.

Związek Richardson i Zamachowskiego od początku był głośno komentowany w mediach. Powody były dwa: aktor zostawił dla nowej partnerki żonę – Aleksandrę Justę, z którą był wiele lat, a z kolei jego nowa wybranka chętnie dzieliła się pikantnymi szczegółami z ich pożycia.

Wielka miłość bez happy endu

Para pobrała się 3 maja 2014 roku w Pałacu Tłokinii niedaleko Kalisza. Na weselu bawiło się ok. 40 osób, a wśród nich najbliżsi przyjaciele aktora, Wojciech Malajkat i Piotr Polk. Niestety, małżonkowie nie doczekali w zgodzie siódmej rocznicy ślubu. Pod koniec marca tego roku media obiegły zdjęcia Zamachowskiego wyprowadzającego się z ich wspólnego gniazdka.

Aktor, jak to ma zresztą w zwyczaju, poprosił o uszanowanie jego prywatności. Z kolei Monika Richardson nie powstrzymała się od komentarza. W wywiadzie dla "Wprost" przyznała na przykład, że została zdradzona przez męża.

- Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy, ze zdradą męża włącznie, to były kłopoty jak w innych związkach – powiedziała.

Wyprowadzka z małżeńskiego gniazdka

Dziś Zamachowski mieszka 300 metrów od małżeńskiego lokum. Okazuje się, że rozstanie z Richardson może być dla aktorka szansą na odbudowanie relacji z dziećmi. Podczas przeprowadzki aktorowi pomagał bowiem syn, a w jego nowym mieszkaniu regularnie widywana jest córka Bronisława.

20-letnia dziewczyna, która stawia pierwsze kroki w aktorstwie (m.in. w filmie "Powidoki" u boku Bogusława Lindy) nie zbudowała żadnej relacji z Moniką Richardson. Spokojnie można zaryzykować stwierdzenie, że nie pałała do macochy sympatią, przez co jej kontakty z ojcem również się rozluźniły.

Zbigniew Zamachowski z córką Bronisławą
Zbigniew Zamachowski z córką Bronisławą

Teraz Bronisława i pan Zbigniew mają okazję nadrobić stracony czas, co zresztą chętnie czynią. Ostatnio byli widziani na wspólnym, wiosennym spacerze w trakcie którego popijali kawę.

Zbigniew Zamachowski ma czwórkę dzieci z Aleksandrą Justą: dwóch synów – Tadeusza i Antoniego oraz dwie córki – wspomnianą Bronisławę i Marię. Plotkuje się także o jego romansie z aktorką Gabrielą Muskałą. Doniesienia te nie zostały jednak potwierdzone.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)