Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
appgallery
Karolina Kowasz
23-10-2020 18:38

Zdobądź vouchery do Costa Coffee lub dostęp do Tindera pobierając aplikacje z Huawei AppGallery!

Nowoczesne technologie to nie tylko sam sprzęt i oprogramowanie. Dzisiaj technologia otacza nas niemal nieustannie, czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W tym duchu startuje właśnie nowa akcja promocyjna sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Wystarczy pobrać z niego cztery aplikacje, by otrzymać atrakcyjne vouchery, które możemy wykorzystać w codziennym życiu – pojechać na miasto Boltem ze zniżką, napić się darmowej kawy w Costa Coffee i, kto wie, może nawet nawiązać nowe znajomości dzięki bezpłatnemu dostępowi do Tinder Plus.

Huawei AppGallery - wystarczy pobrać cztery aplikacjeHuawei AppGallery - wystarczy pobrać cztery aplikacje
d3c0y2h
d3c0y2h

Materiał powstał we współpracy z Huawei

Czym jest Huawei AppGallery?

AppGallery to autorski sklep z aplikacjami, który umożliwia pobieranie nowych apek na nasze smartfony. W sklepie znajduje się już ponad 1 000 polskich aplikacji, a globalnie – 96 tysięcy aplikacji zintegrowanych z Huawei Mobile Services.

Zniżki za pobieranie aplikacji

Akcja promocyjna trwa do 1 listopada, w czasie jej trwania w AppGallery będą promowane 32 aplikacje. Jeżeli zdecydujemy się na pobranie czterech z nich, będziemy mogli wybrać nagrodę. Użytkownik zostanie powiadomiony o możliwości wyboru jednego z voucherów za pomocą wiadomości push zaraz po pobraniu czwartej aplikacji. Wybrany voucher należy odebrać w ciągu 10 dni wchodząc w zakładkę „Nagrody” w AppGallery. Warto jednak się pospieszyć, bo liczba voucherów jest ograniczona.

Nagrody czekają na ciebie
Nagrody czekają na ciebie

Jedna osoba może skorzystać z promocji maksymalnie dwukrotnie. Jeśli chodzi o same nagrody, wybierać możemy pomiędzy zniżką do Costa Coffee, bezpłatnym dostępem do Tindera Plus i zniżką na przejazdy w Bolt. Wszystkie szczegóły można znaleźć pod tym linkiem.

d3c0y2h

Kupony do Costa Coffee

Voucher w aplikacji Costa Coffee zapewni 30% zniżki na kawę w kawiarniach w całej Polsce (z wyjątkiem lotnisk). Wykorzystana zniżka będzie odnawiana automatycznie co 7 dni aż do 31 grudnia. Warunkiem jest zarejestrowanie się w aplikacji Costa Coffee Polska oraz okazanie kodu rabatowego podczas płacenia za kawę.

Spore zniżki na pyszną kawę w Costa Coffee
Spore zniżki na pyszną kawę w Costa Coffee

Bezpłatny dostęp do Tinder Plus

Na użytkowników czeka również bezpłatny, 6-miesięczny dostęp do wersji Plus w aplikacji Tinder. Aby go aktywować, należy skopiować wygenerowany kod, a następnie umieścić go na końcu podanego linku: www.tinder.com/vip/”skopiowanyKOD”. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zalogować się lub zarejestrować w aplikacji i ukończyć aktywację. Kod jest ważny do 31 sierpnia 2021 roku.

Tinder Plus - nigdy nie wiesz, co jeszcze może cię spotkać...
Tinder Plus - nigdy nie wiesz, co jeszcze może cię spotkać...

Tańsze przejazdy z Bolt

Osoby, które skorzystają z tej zniżki otrzymają aż dwa vouchery upoważniające do 10 zł zniżki na dowolne przejazdy. Oferta dotyczy użytkowników, którzy już korzystają z aplikacji Bolt, nie trzeba być nowym użytkownikiem. Vouchery można wykorzystać do 1 listopada 2020 roku.

d3c0y2h

Materiał powstał we współpracy z Huawei

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3c0y2h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c0y2h