Blisko ludziZdrada małżeńska. Weronika zdradziła męża z kolegą z pracy. "Coś ci się od życia należy, kobieto"

Zdrada małżeńska. Weronika zdradziła męża z kolegą z pracy. "Coś ci się od życia należy, kobieto"

Zdrada małżeńska. Weronika zdradziła męża z kolegą z pracy. "Coś ci się od życia należy, kobieto"
Źródło zdjęć: © Getty Images
Anna Podlaska
22.04.2020 17:05, aktualizacja: 22.04.2020 20:36

Weronika i Tomek poznali się w pracy. Jak wspomina kobieta, od razu coś między nimi zaiskrzyło. Na pewnym etapie znajomości kawa i plotki przestały im wystarczać. Mimo że kobieta ma męża i dziecko, nie żałuje zdrady.

Na początku wpisu na forum Kafeteria WP Weronika podkreśliła, że niczego nie żałuje. Choć w relacji z kochankiem to ona ma więcej do stracenia. Jest mężatką od 23 lat. Tomek jest samotny, wiele lat po rozwodzie.

Zdrada. Weronika i Tomek poznali się w pracy

Znajomość zaczęła się 7 lat temu. Para poznała się w pracy. Jak podkreśliła Weronika, zawsze ją w Tomku coś pociągało. Zaczęli flirtować. Oprócz spotkań na kawę pewnego dnia doszło do czegoś więcej, pierwszy raz się pocałowali. Po tym pamiętnym pocałunku przestali regularnie się widywać, Weronika zmieniła pracę. Wydawać by się mogło, że zapomniała o starym znajomym, a jej życie przybrało normalny tor. Podczas pandemii koronawirusa los powtórnie ich ku sobie pchnął.

"Wczoraj wpadł pogadać, wylądowaliśmy w łóżku. Ja – mężatka od przeszło 23 lat. Oboje po 40-tce. Dziecko dorosłe. Nie mam wyrzutów. Nie żałuję. Było nam zbyt dobrze" – napisała kobieta na forum.

Dodała, że ma mętlik w głowie. Zastanawia się, czy postawić wszystko na jedną kartę i spróbować ułożyć sobie życie na nowo czy pozostać przy mężu. "Jeśli nie żałujesz, to temat zamknięty", "po tylu latach coś ci się należy od życia, kobieto", "Kryzys wieku średniego. Masz dwie możliwości – przeczekać albo zrobić rewolucję w swoim życiu" – pisali komentujący pod wpisem Weroniki.

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta