Jest właścicielką motelu miłości w Brazylii. Zdradza intymne szczegóły

Hotele na godziny są popularne w Brazylii
Hotele na godziny są popularne w Brazylii

12.12.2023 21:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłosne hotele na godziny w Brazylii przyciągają wielu amatorów intensywnych doznań. To również bardzo dochodowy biznes. Właściciele ośmiu takich przybytków wyznają, że motele generują miesięcznie obrót w wysokości około 380 tys. euro. Zdradzają, jakie są najdziwniejsze zachowania gości.

W wielu krajach motele na godziny kojarzą się przede wszystkim z pracą seksualną. Inaczej jest Ameryce Łacińskiej, gdzie korzysta z nich wiele osób. Są to zarówno ukrywający się kochankowie, pary z długoletnim stażem, małżeństwa, jak i nastolatki, które wciąż mieszkają z rodzicami.

Magazyn WELT opublikował historię rodziny Ligeiro, która jest właścicielem ośmiu brazylijskich hoteli na godziny. Każdego miesiąca odwiedza je 16 tys. par, co daje łączną liczbę prawie 200 tys. rocznie. Według rodzeństwa, motele generują łączny obrót w wysokości około 380 tys. euro miesięcznie.

Tajemnica poliszynela

- Wiele osób przychodzi tu po pracy - mówi opisana przez WELT i cytowana przez Onet Luciana, właścicielka motelu Nuu w Brazylii. - Zazwyczaj zostają na trzy lub cztery godziny, ale niektórzy spędzają tu również całą noc - przyznaje.

- Wszyscy chodzą, ale nikt o tym nie mówi - tak wypowiada się o wizytach gości. Zdradza, że nawet u niej w rodzinie przez długi czas należący do jej ojca motel był tematem tabu. - Rodzina nigdy o tym nie rozmawiała - mówi Luciana. Kiedy pytano ją jako dziecko, czym właściwie zajmuje się ojciec, zawsze odpowiadała, że jest inżynierem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fetysze klientów

Pracując w motelu na godziny, jest co opowiadać. Luciana wspomina historię o parze, która uprawiała seks w lobby, już po wizycie w motelu, czekając na swojego Ubera.

Wspomina, że jest również często pytana podczas zameldowania, czy chciałaby dołączyć do "trójkąta".

Bardzo dużą popularnością cieszy się seks w wannie. W Brazylii mało kto posiada wannę we własnym mieszkaniu lub domu, dlatego ludzie udają się do motelu. Pokój z wanną jest nieco droższy. Za trzy godziny to wydatek rzędu 25 euro, podczas gdy pokój bez wanny - 20 euro.

Pokój z wanną kosztuje 25 euro
Pokój z wanną kosztuje 25 euro

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)