Trwa ładowanie...

Zdradzał ją przez 10 miesięcy. Te słowa zabolały ją najmocniej

Użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się z użytkownikami aplikacji swoją historią. Kobieta bowiem przez prawie rok była zdradzana przez swojego partnera. Gdy zdała sobie z tego sprawę i podjęła się trudnej rozmowy z mężczyzną, dowiedziała się czegoś, co mocno ją zasmuciło.

Share
Kobieta wyznała, że partner ją zdradzał przez 10 miesięcy Kobieta wyznała, że partner ją zdradzał przez 10 miesięcy Źródło: TikTok, fot: _hellokato_
d6nwrve

Internautka wyznaje, że odkrycie zdrady było dla niej mocno szokujące. Nie miała nawet cienia wątpliwości co do tego, że jej partner jest uczciwy - w końcu całkiem niedawno podpisali razem nową umowę wynajmu mieszkania. Kiedy zdała sobie sprawę, co się dzieje i wypomniała mężczyźnie, czego się dopuszcza, usłyszała zaskakujące słowa.

"Byłam w nim szaleńczo zakochana"

Katie wspomina, że miała wrażenie, że związek przechodzi właśnie na inny, dużo poważniejszy etap. Para zdecydowała się wspólnie wynająć większe i o wiele droższe lokum. Nie sądziła, że niedługo potem dokona pewnego odkrycia. A wszystko rozpoczęło się od spotkania w barze.

d6nwrve

Kobieta po czasie dowiedziała się, że jej ówczesny partner, który pracował w barze, podszedł do nieznajomej i dał jej swój numer telefonu. Ta zadała mu SMS-em pytanie, czy jest singlem. Chłopak Katie odpowiedział twierdząco i to właśnie poraziło tiktokerkę najmocniej. Potajemne spotkania trwały 10 miesięcy.

"Teraz, półtora roku później, wspomnienia już tak mocno nie bolą. Cieszę się, że uwolniłam się od tej sytuacji" - wyznała użytkowniczka TikToka.

"Czy oni wszyscy oszukują?"

Inni internauci wyznali, że historia kobiety jest dla nich niesamowicie smutna. Wiele kobiet zaczęło się zastanawiać, czy w ogóle można jeszcze znaleźć partnerów, którzy nie będą opierać związku na kłamstwie. Spora grupa kobiet przyznała, że była w bardzo podobnej sytuacji życiowej, przez co ma teraz problemy z ponownym zaufaniem.

d6nwrve

"Czy oni wszyscy oszukują? Poważnie. Tracę wszelką nadzieję";

"Mężczyźni zachowują się okropnie" - czytamy w komentarzach pod nagraniem Katie.

Znalazły się i takie osoby, które dziwiły się, że kobiecie tyle czasu zajęło zorientowanie się, iż partner doprawia jej rogi. Internautki stanęły jednak w obronie kobiety. Jedna wyznała, że dopiero po urodzeniu dziecka odkryła zdrady męża.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ilona Felicjańska: Wybaczyłabym zdradę

d6nwrve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6nwrve
d6nwrve