Blisko ludziZdradzał ją przez 10 miesięcy. Te słowa zabolały ją najmocniej

Zdradzał ją przez 10 miesięcy. Te słowa zabolały ją najmocniej

Kobieta wyznała, że partner ją zdradzał przez 10 miesięcy
Kobieta wyznała, że partner ją zdradzał przez 10 miesięcy

22.04.2022 11:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się z użytkownikami aplikacji swoją historią. Kobieta bowiem przez prawie rok była zdradzana przez swojego partnera. Gdy zdała sobie z tego sprawę i podjęła się trudnej rozmowy z mężczyzną, dowiedziała się czegoś, co mocno ją zasmuciło.

Internautka wyznaje, że odkrycie zdrady było dla niej mocno szokujące. Nie miała nawet cienia wątpliwości co do tego, że jej partner jest uczciwy - w końcu całkiem niedawno podpisali razem nową umowę wynajmu mieszkania. Kiedy zdała sobie sprawę, co się dzieje i wypomniała mężczyźnie, czego się dopuszcza, usłyszała zaskakujące słowa.

"Byłam w nim szaleńczo zakochana"

Katie wspomina, że miała wrażenie, że związek przechodzi właśnie na inny, dużo poważniejszy etap. Para zdecydowała się wspólnie wynająć większe i o wiele droższe lokum. Nie sądziła, że niedługo potem dokona pewnego odkrycia. A wszystko rozpoczęło się od spotkania w barze.

Kobieta po czasie dowiedziała się, że jej ówczesny partner, który pracował w barze, podszedł do nieznajomej i dał jej swój numer telefonu. Ta zadała mu SMS-em pytanie, czy jest singlem. Chłopak Katie odpowiedział twierdząco i to właśnie poraziło tiktokerkę najmocniej. Potajemne spotkania trwały 10 miesięcy.

"Teraz, półtora roku później, wspomnienia już tak mocno nie bolą. Cieszę się, że uwolniłam się od tej sytuacji" - wyznała użytkowniczka TikToka.

"Czy oni wszyscy oszukują?"

Inni internauci wyznali, że historia kobiety jest dla nich niesamowicie smutna. Wiele kobiet zaczęło się zastanawiać, czy w ogóle można jeszcze znaleźć partnerów, którzy nie będą opierać związku na kłamstwie. Spora grupa kobiet przyznała, że była w bardzo podobnej sytuacji życiowej, przez co ma teraz problemy z ponownym zaufaniem.

"Czy oni wszyscy oszukują? Poważnie. Tracę wszelką nadzieję";

"Mężczyźni zachowują się okropnie" - czytamy w komentarzach pod nagraniem Katie.

Znalazły się i takie osoby, które dziwiły się, że kobiecie tyle czasu zajęło zorientowanie się, iż partner doprawia jej rogi. Internautki stanęły jednak w obronie kobiety. Jedna wyznała, że dopiero po urodzeniu dziecka odkryła zdrady męża.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)