Trwa ładowanie...

Przyłapała go na zdradzie i zemściła się w szokujący sposób. "To obrzydliwe"

Tiktokerka i wizażystka, Tia Weathers ze Stanów Zjednoczonych opowiedziała w mediach społecznościowych o swojej zemście na chłopaku, który ją zdradził. W komentarzach rozpętała się burza, a obserwujący ją na Tik Toku internauci byli zszokowani zachowaniem kobiety.

Przyłapała go na zdradzie i zemściła się w szokujący sposób. "To obrzydliwe" Przyłapała go na zdradzie i zemściła się w szokujący sposób. "To obrzydliwe" Źródło: GETTY, fot: domoyega
d19f2n9
d19f2n9

Tia Weathers z USA jest wizażystką, prowadzi także swoje konto na Tik Toku. W jednym z nagrań podzieliła się historią, która zszokowała jej obserwatorki i obserwatorów. Kobieta opowiedziała, jak "ukarała" chłopaka, który ją zdradził.

Podejrzewała chłopaka o zdradę. Przeprowadziła śledztwo

Tia ujawniła, że historia miała miejsce dziesięć lat temu. Podkreśliła, że jej były chłopak "nie był miłą osobą", określiła go też jako typowego narcyza. - Miałam przeczucie, że robi coś, czego nie powinien - opowiedziała. - A więc śledczy we mnie poszedł do tematu z całą mocą, aby dowiedzieć się, co mój chłopak robi i z kim to robi.

Podczas swojego śledztwa kobieta odkryła adres, który jej partner bardzo często odwiedzał. Odkryła, że to dom, w którym mieszkają dziewczyny. Zaczęła mieć naprawdę niepokojące przeczucia. Próbowała skontaktować się ze swoim chłopakiem, jednak on nie odbierał od niej telefonu. Podkreśla, że wiedziała już, że ją zdradzał.

Pojechała więc pod dom, którego adres znalazła. Zobaczyła tam zaparkowany samochód, który, jak się okazało, należał do jej chłopaka. Trąbiła na niego, potem zastukała do drzwi i zawołała go – jednak w aucie nikogo nie było.

d19f2n9

Opowiedziała o swojej zemście. Internauci byli podzieleni

Kobieta była wściekła. Chciała uszkodzić samochód partnera, ale nie miała nic pod ręką. Wtedy postanowiła zrobić coś szokującego. Wsiadła do auta swojego chłopaka i wypróżniła się na przednim siedzeniu. - Byłam szybka, bo bałam się, że wyjdą na zewnątrz i zobaczą, jak wypróżniam się na jego miejscu - opisywała. Po wszystkim wróciła do swojego auta i odjechała.

Internauci na Tik Toku byli podzieleni w ocenie szokującej zemsty kobiety. Wielu stwierdziło, że to, co zrobiła jest obrzydliwe i że posunęła się zdecydowanie za daleko. Inni jednak gratulowali jej kreatywności. Podkreślali też, że mogła zostawić odchody na przedniej szybie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Rozwód w czasach pandemii koronawirusa. "Nasilenie zachowań przemocowych"

d19f2n9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19f2n9