GwiazdyZmarł Jan Kobuszewski. Zofia Zborowska żegna wujka pięknym zdjęciem

Zmarł Jan Kobuszewski. Zofia Zborowska żegna wujka pięknym zdjęciem

Zmarł Jan Kobuszewski. Zofia Zborowska żegna wujka pięknym zdjęciem
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Paulina Brzozowska
28.09.2019 14:15

Zofia Zborowska pięknym zdjęciem z przeszłości pożegnała swojego wujka, Jana Kobuszewskiego. Na Instagramie gwiazdy pojawiły się dziesiątki kondolencji.

Zmarł Jan Kobuszewski

W sobotę, 28 września, dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci legendy polskiego aktorstwa, Jana Kobuszewskiego. Artystę pożegnali koledzy z branży i młodsi aktorzy, dla których był wzorem do naśladowania. Pięknym wpisem podzieliła się także wnuczka siostry Kobuszewskiego, Zofia Zborowska.

Akorka na swoim koncie na Instagramie dodała zabawne zdjęcie, na którym wygłupia się razem z wujkiem. Podpisała je tylko jednym słowem "Wujek" i dodała emotikonę złamanego serca.

W komentarzach fani składają aktorce wyrazy współczucia i kondolencje. "Bardzo nam przykro, trzymaj się", "To strasznie smutne, bądź dzielna", "Wyrazy współczucia" - czytamy w komentarzach.

Jan Kobuszewski - śmierć

Jan Kobuszewski ur. 19 kwietnia w 1934 r. w domu przy ul. Nadwiślańskiej 3 na warszawskim Nowym Bródnie. Jego ojcem był Edward Kobuszewski, a matką - Alina z Kowalskich. Jan miał dwie starsze siostry - urodzoną w 1920 r. Marię i półtora roku młodszą od niej Hannę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jan Kobuszewski o swoim zdrowiu

Źródło artykułu:WP Kobieta