Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
kobieta
Materiał partnera: Triumph

"Zmiana jest kobietą!". O naszej niezwykłej zdolności dopasowywania się do nowych okoliczności

Wystarczy znaleźć w sobie odpowiednią dawkę odwagi i pozytywne nastawienie, żeby odkryć zalety nowych okoliczności. Kobiety są w tym prawdziwymi mistrzyniami, choć nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Marzysz o zmianie w życiu? Odważ się stawić jej czoła, a na pewno tego nie pożałujesz.

Share
TRIUMPH #OTWÓRZSIĘNAZMIANY
TRIUMPH #OTWÓRZSIĘNAZMIANYŹródło: materiały partnera
d3nliwl

Każda z nas ma swój codzienny rytm, który wprowadza w życie porządek i harmonię, dzięki któremu czujemy stabilizację i bezpieczeństwo. Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę, że "Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach". Trudno się z tym nie zgodzić.

Zmiany mogą przynieść niepewność, ale są także okazją do rozwoju i nowych, inspirujących doświadczeń. Robiąc krok naprzód, podejmując ważne, rewolucyjne decyzje, otwieramy przed sobą wiele nowych możliwości. Zmiany to także okazja do nauki nowych umiejętności, nawiązania kontaktów z ciekawymi ludźmi i szansa na sprawdzenie się w różnych, zupełnie nieznanych dotąd rolach – liderki, partnerki, wolnego strzelca, podróżniczki, businesswoman…

Kobiety to prawdziwe mistrzynie adaptacji

To nie przypadek, że w kwestii zmian prym wiodą kobiety. Mamy w sobie niezwykły dar oswajania tego, co nowe i nieznane. Kobieca odwaga, siła i wytrwałość sprawiają, że potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji. To właśnie dzięki umiejętności dopasowania się do nowych warunków zdobywamy szczyty w różnych dziedzinach życia – także tych, które dawniej były domeną mężczyzn. Bodźcem do zmian jest także silnie rozwinięty zmysł wyobraźni, za sprawą którego potrafimy zwizualizować sobie nasze pragnienia, a to dodatkowy impuls, by zacząć wcielać je w życie.

d3nliwl

Otwórz się na zmiany

Wiele osób jest zdania, że nie ma złych zmian. Każda, nawet najmniejsza modyfikacja dotychczasowego trybu życia uczy czegoś nowego i przybliża do głębszego poznania siebie i swoich potrzeb. Zmiany są też drogowskazami na drodze do szczęścia. Czasem wystarczy jeden mały krok, żeby znaleźć się w miejscu, w którym zawsze pragnęłyśmy być. A jeżeli okaże się, że to jednak nie to, zyskujemy cenną wiedzę, w którą stronę nie iść oraz bodziec do dalszych poszukiwań. Trzymając się kurczowo tego, co wydaje nam się znajome, ciepłe i przytulne, nie mamy szans wykorzystać drzemiącego w nas potencjału i sięgnąć po to, o czym od dawna marzymy.

Świetnym potwierdzeniem tej tezy są bohaterki najnowszej kampanii marki Triumph pt. "Otwórz się na zmiany". Dziennikarka Martyna Wojciechowska od wielu lat podróżuje po świecie, odkrywając nieznane miejsca i kultury. Marta Wojtal jest dziś znaną i cenioną fotografką, która z miłości do sztuki porzuciła zawód księgowej. Monika Pryśko, autorka książki "Bój się i działaj", od lat na swoim blogu motywuje kobiety do zmian i wiary we własne siły. Klaudia Bąk jest braffiterką i laureatką wewnętrznego konkursu dla pracowników salonów Triumph. Z firmą związana jest od 15 lat i dziś uchodzi w tej branży za prawdziwą ekspertkę. Każda z tych kobiet odważyła się na zmiany, żeby zrealizować swoje marzenia. Ich historie potwierdzają, że rewolucja zaczyna się w naszych głowach. Akceptując zmianę, otwierasz się na wiele wspaniałych możliwości. "Zmiana jest kobietą!" – przekonują zgodnie bohaterki kampanii.

TRIUMPH #OTWÓRZSIĘNAZMIANY

Jak pokochać zmiany w sobie?

Zmianom ulega nie tylko to, co wokół nas. Lata doświadczeń modyfikują też nasze opinie, upodobania, nawyki i pragnienia. Dziś nie myślimy już tak jak 10 lat temu, mamy inne cele i wartości. Z biegiem czasu zmienia się także nasze ciało, jednak bez względu na wagę, kształty i rozmiar to wciąż my – silne, piękne i jedyne w swoim rodzaju kobiety. Warto podkreślić, że akceptacja siebie jest kluczowym elementem na drodze do wielu życiowych zmian i sukcesów. Jeżeli kochamy siebie, mamy większą siłę do realizacji wyznaczonych celów, które są całkowicie poza zasięgiem osób niepewnych siebie i swojej wartości.

TRIUMPH #OTWÓRZSIĘNAZMIANY materiały partnera
TRIUMPH #OTWÓRZSIĘNAZMIANYŹródło: materiały partnera

Dlatego też, zamiast walczyć ze swoim ciałem, postarajmy się je zrozumieć i zaakceptować. Może w tym pomóc także inteligentna bielizna, zaprojektowana tak, żeby doskonale dopasować się do zmian kształtu sylwetki. Tę rolę świetnie spełnia biustonosz Fit Smart marki Triumph. Dzięki specjalnie zaprojektowanej, elastycznej koronce 4D, miseczkom z elastycznej pianki 4D oraz bezfiszbinowej konstrukcji wewnętrznej model Fit Smart gwarantuje doskonałe podtrzymanie biustu, wygodę, komfort i świetne dopasowanie – to jednak najlepiej sprawdzić na własnej skórze. Każda kobieta przyzna, że idealnie dopasowana bielizna to niezawodne wsparcie podczas codziennych wyzwań oraz większych i mniejszych zmian, których doświadczamy każdego dnia!

d3nliwl

Odważ się zmienić swoje życie

– Każda zmiana to wyzwanie, ale także początek nowej historii. To właśnie otwartość na zmiany zaprowadziła mnie na krańce świata, gdzie poznałam wiele inspirujących kobiet i zrozumiałam, jak ogromną moc ma kobieca więź. Możemy się różnić wieloma rzeczami: językiem, kulturą, sposobem na życie czy tym, jaki nosimy rozmiar. Łączy nas jednak więcej, niż nam się wydaje! Choć każda zmiana jest naszą indywidualną decyzją, to w jej tle słychać głosy wielu kobiet. To nasza wspólna historia. Razem możemy więcej, a kobiece wsparcie potrafi dodać skrzydeł – przekonuje w kampanii Triumph Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska materiały partnera
Martyna Wojciechowska Źródło: materiały partnera

Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy wcale przemierzać amazońskich dżungli i zdobywać najwyższych szczytów świata, żeby zmienić swoje życie i odnaleźć szczęście. No chyba że chcemy – wtedy róbmy to śmiało!

d3nliwl

Zmiany mogą być wspaniałą przygodą i cennym doświadczeniem, dlatego nie warto się przed nimi chować. Kto wie, może wychodząc naprzeciw nowym możliwościom, otrzymamy niepowtarzalną szansę realizacji głęboko skrywanych marzeń? Jednak nie przekonamy się o tym, jeżeli nie spróbujemy, więc nauczmy się przyjmować każdą zmianę jako prezent, który przybliża nas do szczęścia.

Materiał partnera: Triumph
d3nliwl

Podziel się opinią

Share
d3nliwl
d3nliwl