Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Odchodzą m.in. Kalczyńska i Woźniak-Starak

Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Odchodzą m.in. Kalczyńska i Woźniak-Starak

Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Odchodzą m.in. Kalczyńska i Woźniak-Starak
Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Odchodzą m.in. Kalczyńska i Woźniak-Starak
Źródło zdjęć: © AKPA
22.06.2023 21:25

Jak poinformowano na oficjalnym profilu "Dzień Dobry TVN" na Instagramie, widzowie śniadaniówki nie zobaczą od nowego sezonu części prowadzących. Z programem rozstają się na stałe m.in. Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme i Małgorzata Rozenek-Majdan.

"Dzień Dobry TVN" od wielu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych programów śniadaniowych w Polsce. I choć na przestrzeni lat mogliśmy poznać wiele par prowadzących, tak wielkich zmian na raz jeszcze nigdy nie było. Na oficjalnych profilu śniadaniówki na Instagramie opublikowano pożegnalny post, w którym poinformowano, z którymi prowadzącymi widzowie "DDTVN" już się nie zobaczą.

Zmiany prowadzących w "Dzień Dobry TVN"

"Kończymy kolejny sezon 'Dzień Dobry TVN'. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka" - brzmi początek postu, opublikowanego na Instagramie "Dzień Dobry TVN".

Jak poinformowano, wraz z końcem kolejnego sezonu z programem żegnają się nie tylko wspomniana Anna Kalczyńska, której partnerował Andrzej Sołtysik czy Małgorzata Ohme, ale także Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Na obie panie czekają "kolejne projekty", a Małgorzata Rozenek-Majdan otrzyma nowy program.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?

Połowa zespołu prowadzących "Dzień Dobry TVN" nie powróci na ekrany, a program czekają wielkie zmiany, na które widzowie muszą jeszcze poczekać. Jedną z nich będzie nowa para prowadzących, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, którzy przez poprzedni sezon pracowali u boku Agnieszki Woźniak-Starak oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan.

"Jesienią 'Dzień Dobry TVN' czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński" - możemy przeczytać w instagramowym poście.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.