Trwa ładowanie...

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Aż cztery pary

Choćbyśmy się bardzo starali, nie znajdziemy wspólnego języka z każdym, kogo poznamy. Zdarza się, że do niektórych osób czujemy wręcz irracjonalną niechęć. Jedno spojrzenie wystarczy, aby przekonać się, że z tej znajomości nic dobrego nie wyniknie. Okazuje się, że takie relacje zapisane są w gwiazdach. Które znaki zodiaków na pewno się nie polubią?

Niektóre znaki zodiaku nie będą w stanie się ze sobą dogadaćNiektóre znaki zodiaku nie będą w stanie się ze sobą dogadaćŹródło: Adobe Stock
d1llxr1
d1llxr1

Dla wielu osób astrologia jest drogowskazem, który pomaga im w podejmowaniu codziennych decyzji. Horoskopy określają nie tylko to, co stanie się w przyszłości, ale też opisują międzyludzkie relacje. Nie wszystkie znaki zodiaków mogą bowiem stworzyć harmonijny związek. Niektóre od początku znajomości będą odczuwały do siebie niechęć.

Baran i Rak

Osoby urodzone pod znakiem Barana uwielbiają wyzwania. Zamiast spokojnego wieczoru z książką wybiorą szaloną imprezę w centrum miasta. Barany nie lubią, gdy ktoś próbuje sprowadzić je na ziemię. Doskonale funkcjonują w świecie marzeń i fantazji. Nie chcą za szybko dorastać, ale ta dziecięca energia często przekłada się na ich sukces w życiu. Wyróżniają się bowiem dystansem do otaczającego je świata.

Zupełnie inaczej na życie patrzą Raki. Preferują stabilizację, spokój i ciepło ogniska domowego. Są bardzo wrażliwe, czułe i troszczą się o drugiego człowieka. Marzą o założeniu własnej rodziny, którą łączą nie tylko więzy krwi, ale także emocjonalne przeżycia. Niechętnie wchodzą w relacje z osobami, które są porywcze i nieprzewidywalne.

d1llxr1

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na czym polega unikalna technologia Poziomy Nauki w zabawkach Fisher-Price?

Byk i Lew

Oba znaki zodiaku mają mocne charaktery i nie zgadzają się na kompromisy. Gdy dochodzi między nimi do konfliktu, żaden nie odpuszcza. Nie przyznają się do popełnionego błędu. Nie chcą też przepraszać partnerów. Ponadto Byk ceni sobie w związku bezpieczeństwo finansowe i wygląd zewnętrzny. Lew uwielbia prowokować i wzbudzać w innych pożądanie. W takim związku często dochodzić będzie do wybuchów zazdrości.

Byki biorą zazwyczaj Lwy za zbyt pewne siebie osoby. Nie dostrzegają w nim głębi i nie podzielają tych samych wartości. Niezgodność zauważają także Lwy. Byki to dla nich nudziarze, z którymi nie można przeżyć ekscytującej przygody.

d1llxr1

Strzelec i Panna

Relacja Strzelca i Panny od początku stanowić będzie wyzwanie. Oba znaki zodiaku dzieli niemal wszystko - charakter, żywiołowość oraz preferencje dotyczące sposobów na spędzanie wolnego czasu. Panny wolą spokojnie oddawać się swojemu hobby. Są cierpliwe, czułe i empatyczne. Strzelce to ich całkowite przeciwieństwo. Ich optymizm i roztrzepanie mogą działać partnerom na nerwy.

Strzelcom i Pannom może wydawać się, że łączy ich namiętność. Gdy tylko opadną pierwsze emocje, szybko okaże się, że niezgodność charakteru nie pozwala im na zbudowanie związku. Nie oznacza to, że nie mogą się od siebie czegoś nauczyć. Nawet krótka relacja ze Strzelcem nauczy Panny, jak patrzeć na życie optymistycznie. Natomiast Strzelce przekonają się, uporządkowanie codziennych spraw przyniesie im wiele spokoju.

Koziorożec i Waga

Planety Koziorożca i Wagi wzajemnie się odpychają, nie pozwalając im na osiągnięcie porozumienia. Związek obu znaków zodiaku szybko się wypala, a partnerzy bardzo się w nim męczą. Mają zupełnie inny sposób bycia. Wagi skupiają się na przyjemnościach, a Koziorożce nie widzą niczego poza swoją pracą.

Waga i Koziorożec napotykają zazwyczaj na ogromne trudności w komunikacji. Pierwszy znak nie potrafi okazywać uczuć. Za bardzo boi się cudzego osądu i odrzucenia. Wagom brakuje odwagi, nie mówią o tym, co naprawdę myślą. Koziorożce bywają bardzo dominujące. Surowo oceniają każdego, bez wyjątków. Bez większych trudności zranią Wagi, nawet jeśli zrobią to nieumyślnie.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1llxr1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1llxr1