ycipk-3yb5m8

Znamy szczegóły tegorocznego pokazu Victoria's Secret. Zapowiadają się wielkie zmiany!

Pokaz marki Victoria's Secret jest co roku ogromnym wydarzeniem w świecie mody. Piękne modelki, seksowna bielizna i spektakularne show przyciągają co roku setki dziennikarzy i celebrytów z całego świata. Tegoroczny pokaz może zapisać się złotymi zgłoskami w historii marki. W organizacji nastąpią bowiem ogromne zmiany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bella Hadid i Gigi Hadid jednak wystąpią w tegorocznym pokazie VS.
Bella Hadid i Gigi Hadid jednak wystąpią w tegorocznym pokazie VS. (Getty Images)
ycipk-3yb5m8

Tegoroczne show VS po raz pierwszy przekroczy granicę Azji i wyląduje w Szanghaju. Ma to związek z otwarciem pierwszego, flagowego salonu marki w tym właśnie mieście. Do tej pory pokazy Victoria's Secret gościł już w Londynie, Paryżu, Miami, Los Angeles, Nowym Jorku oraz Cannes.

Na wybiegu pojawi się 14 nowych twarzy, które będą towarzyszyć prawdziwym weterankom wśród aniołków. Do tej drugiej grupy zaliczyć możemy na pewno Adrianę Limę, Taylor Hill, Marthę Hunt, Candice Swanepoel i Alessandrę Amrosio.
Wśród nowych wybranek bieliźnianego giganta znajdziemy m.in. Fridę Aesen, Mayowę Nicholas, Estellę Chen i Darię Khlystun.

ycipk-3yb5m8

Szum w mediach wzbudziła przede wszystkim informacja, że na wybiegu nie zobaczymy Gigi i Belli Hadid. Na szczęście obie modelki donoszą, że informacja jest nieprawdziwa i pojawią się na pokazie.

Show odbędzie się 28 listopada. Musimy przyznać, że nie możemy się doczekać. Zwłaszcza, że od 30 sierpnia pełen asortyment Victoria's Secret dostępny jest również w Polsce.

ycipk-3yb5m8

Zobacz też: Sandra Kubicka dementuje: "Nigdy nie byłam aniołkiem Victoria’s Secret"

ycipk-3yb5m8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yb5m8

ycipk-3yb5m8
ycipk-3yb5m8