Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
#ŻYĆLEPIEJ

Znamy zwyciężczynię konkursu Schwarzkopf The Look Of The Year 2014 Bielsko-Biała

W sobotę, 26 kwietnia w Grępielni przy ul. Partyzantów 22 w Bielsku-Białej 12 kandydatek walczyło o wygraną w regionalnym konkursu Schwarzkopf The Look Of The Year 2014 Bielsko - Biała.
Share
Znamy zwyciężczynię konkursu Schwarzkopf The Look Of The Year 2014 Bielsko-Biała
Źródło: Materiały prasowe
d3whk8c

W sobotę, 26 kwietnia w Grępielni przy ul. Partyzantów 22 w Bielsku-Białej 12 kandydatek walczyło o wygraną w regionalnym konkursu Schwarzkopf The Look Of The Year 2014 Bielsko-Biała.

Jurorzy za najlepszą uznali dwudziestojednoletnią bielszczankę - Magdalenę Borodeńko, która otrzymała także tytuły The Look Of The Year Publiczności i TLOTY Foto. Magdalena ma 175 cm wzrostu i wymiary 87cm / 66cm / 88cm.

Na drugim miejscu uplasowała się Oksana Popiela, a na trzecim - Małgorzata Mitura. Prawo do udziału w kolejnym etapie - ogólnopolskim półfinale Schwarzkopf The Look Of The Year wywalczyły także: Natalia Lieber i Dominika Twardzik, które otrzymały od jury „dzikie karty”.

d3whk8c

Konkursy organizowane w Bielsku-Białej stoją na wysokim poziomie. Świadczy o tym fakt, że tutejsze regionalne modelki zyskują uznanie w oczach jury na ogólnopolskich konkursach. Tak było z Kariną Nowak, która przed rokiem wywalczyła trzecie miejsce w finale The Look Of The Year. Tutaj widzę również pięć dziewczyn, które mają spore szanse na sukces - mówi Igor Włodarczyk, przewodniczący jury.

Organizatorem konkursu Schwarzkopf The Look Of The Year w Bielsku-Białej jest Agencja Prestige Edyty Dwornik.

(fot. Materiały prasowe)
d3whk8c

Podziel się opinią

Share
d3whk8c
d3whk8c