Trwa ładowanie...

Lara Gessler narzeka na swoje nazwisko. Zapłaciła za nie wysoką cenę

Lara Gessler udzieliła ostatnio intymnego wywiadu Magdzie Mołek. Wyznała w nim, że znane nazwisko było dla niej w życiu przede wszystkim przeszkodą. Niełatwo jest pracować na siebie w cieniu bardzo popularnej mamy.

Lara Gessler opowiada o nieprzyjemnościach związanych ze znanym nazwiskiem Lara Gessler opowiada o nieprzyjemnościach związanych ze znanym nazwiskiem Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1z0kkc
d1z0kkc

Lara Gessler jest córką najsłynniejszej polskiej restauratorki. Po mamie odziedziczyła talent kulinarny. Choć początkowo nie chciała iść w jej ślady (ukończyła socjologię w Collegium Civitas w Warszawie) to geny miłości do gotowania okazały się być silniejsze.

Uczyła się w szkole cukierniczej w Londynie i tam też pracowała w restauracji z trzema gwiazdkami Michelin. Sztukę dekorowania tortów doskonaliła w Nowym Jorku. W 2020 roku otworzyła swoją Pracownię Kulinarną. Jest również autorką książek kulinarnych. Niestety nadal istnieje przekonanie, że swoje osiągnięcia zawdzięcza mamie. 

Lara Gessler zdecydowała się na szczere wyznanie

Ostatnio Lara Gessler udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, w którym szczerze wyznała, że znane nazwisko jest bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem. 

– No straty są, straty są spore, bo straty przede wszystkim dotyczą założeń, czyli znowu dotyczą tego, co ludzie lubią myśleć. Ludzie mają wyobrażenie, że kiedy masz taką mamę jak ja, to żyjesz jak na dworze królewskim. To znaczy nie musisz pracować, nie musisz nic robić. Ktoś mi jakiś czas temu napisał: "Boże, to ty pracujesz?" Tak jakby: "Ale po co?". Ja mówię, naprawdę zaskakujące jest to w ogóle pytanie – opowiedziała w wywiadzie Lara Gessler o głosach, z którymi musi mierzyć się na co dzień. 

d1z0kkc

Lara Gessler o życiu w cieniu znanej mamy

– Jeśli chodzi o szkody, które robi nazwisko Gessler, to przede wszystkim absolutnie wykreśla przychylność interpretacji. Totalnie. W sensie jest negatywna. Masz zawód córka, choćbyś cokolwiek nie zrobił, jakiegokolwiek tytułu naukowego nie miał, to w ogóle nie ma znaczenia, bo wszystko się wydaje banalne wobec czegoś, co zna szeroka Polska – dodała sfrustrowana.  

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Jak dziecko okazuje zmęczenie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1z0kkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z0kkc