GwiazdyZnany kolega pokazał zakulisowe zdjęcia Maćka Musiała. Fanki oszalały

Znany kolega pokazał zakulisowe zdjęcia Maćka Musiała. Fanki oszalały

Maciej Musiał
Maciej Musiał
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
16.11.2020 15:57, aktualizacja: 02.03.2022 10:01

Maciej Musiał już nie jest nastolatkiem znanym z serialu "Rodzinka.pl". To już dorosły mężczyzna, który podbija kobiece serca.

Olivier Janiak od kilkunastu lat bierze udział w powstawaniu kalendarza "Dżentelmeni". Co roku w projekcie uczestniczą uznani muzycy, aktorzy, artyści. Kalendarz ze zdjęciami gwiazdorów trafia do sprzedaży, a środki przeznaczone są na cele charytatywne.

Olivier Janiak pokazał zdjęcia Macieja Musiała

Maciej Musiał jest jednym z aktorów, który już od lat angażuje się w ten projekt. Po raz pierwszy wystąpił w sesji jako nastolatek, idol wielu rówieśników. Gwiazdor pojawi się również w kalendarzu na 2021 r. Janiak pochwalił się fotkami zza kulis sesji zdjęciowej.

Musiał bynajmniej nie jest już nastolatkiem, a dorosłym mężczyznom, który uchodzi za jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych artystów młodego pokolenia. Fotki opublikowane przez Oliviera Janiaka wzbudziły zachwyt fanów.

"Fajny mężczyzna się z niego robi", "Piękny człowiek", "Super młody mężczyzna", "Fascynujący" - można przeczytać w komentarzach.

Niewątpliwie Maciej Musiał jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Należy jednak podkreślić, że również bardzo utalentowany. Ostatnio widzowie mogli podziwiać gwiazda w "Wiedźminie", wcześniej wyprodukował serial "1983" dla Netfliksa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także