Trwa ładowanie...

Zofia Klepacka musiała usunąć post. Aktywistki pro-choice podziękowały jej na Facebooku

Działalność Zofii Klepackiej w internecie ostatnio zaskakuje. Sportsmenka, która regularnie atakuje społeczność LGBT+, teraz postanowiła wypowiedzieć się w kwestii aborcji. Niestety, zupełnie nieoczekiwanie przyczyniła się do promocji słynnej grupy pomagającej kobietom w przeprowadzeniu usunięcia ciąży.

Share
Zofia Klepacka nieświadomie promowała aborcję
Zofia Klepacka nieświadomie promowała aborcjęŹródło: AKPA
dcd9xmy

Zofia Klepacka to mistrzyni windsurfingu nagrodzona między innymi na Olimpiadzie w Londynie. Niestety, od dłuższego czasu sportsmenka jest bardziej znana ze swoich medialnych prowokacji niż osiągnięć. Prawicowe poglądy zaczęła manifestować przy okazji premiery filmu "Kler". Już wtedy zarzucono jej, że jej wypowiedzi "zakrawają o faszyzm". Jednak olimpijka zaczęła coraz śmielej manifestować swoje kontrowersyjne opinie. I najwidoczniej, nie zamierza przestać.

ANTY LGBT+

Gdy czyta się emocjonalne wpisy Zofii Klepackiej, ma się wrażenie, że jej konto zostało zhakowane. W czasach, gdy kolejne kraje legalizują małżeństwa osób homoseksualnych, ona nazywa ich "zboczeńcami".

dcd9xmy

 - Mówię kategorycznie - nie dla promocji środowisk LGBT+ i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się... - grzmiała Zofia Klepacka w odpowiedzi na podpisanie przez Rafał Trzaskowskiego karty LGBT+.

Niestety, nie był to koniec medialnych popisów Zofii Klepackiej. Głośnym echem w całym kraju odbiła się także utarczka słowna sportsmenki z Kingą Rusin. Potem Klepacka kontynuowała swoją krucjatę przeciwko karcie LGBT+. Uznała bowiem, że Karta to "promocja homoseksualizmu" i że "nie pozwoli indoktrynować swoich dzieci".

Pro-choice?

Ostatnio Zofia Klepacka zrobiła coś, co rozbawiło całe lewicowe środowisko. Opublikowała w sieci zdjęcie, w opisie którego chwaliła się, że jest przeciwko aborcji. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy - zwolenników aborcji, którzy nagminnie podawali numer do "Aborcyjnego Dream Teamu".

dcd9xmy

"Na profilu pewnej antyaborcyjnej i homofobicznej sportsmenki trwa intensywna promocja aborcji i numeru do Aborcji Bez Granic (...) Miłość za waszą nieustanną promocję aborcji i namiary na nią! To się nazywa #partyzantkaaborcyjna w nowej odsłonie i na szerokich wodach!" - napisały aktywistki pro-choice.

Zofia Klepacka chyba przestraszyła się efektu, jaki wywołał jej wpis, bo agitacja pro-life zniknęła z jej profilu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Rząd obawia się rozkwitu turystyki aborcyjnej. "Kobiety potrzebują pomocy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dcd9xmy

Podziel się opinią

Share
dcd9xmy
dcd9xmy