Trwa ładowanie...

Zofia Zborowska i pytania od fanów. Odniosła się do uroczystości kościelnych

Zofia Zborowska słynie ze swojej otwartości względem fanów. Bardzo często umożliwia im zadawanie pytań w ramach popularnego na Instagramie Q&A. Przeglądając niektóre plansze z pytaniami, nie trudno oprzeć się wrażeniu, że wielu fanów chce dowiedzieć się więcej na temat stanowiska Zborowskiej względem wiary oraz obrządków religijnych.
Share
Zofia Zborowska odpowiedziała fanom na niektóre pytania.
Zofia Zborowska odpowiedziała fanom na niektóre pytania.Źródło: AKPA
d2g2rpd

Zofia Zborowska w ostatnim czasie bardzo dużo miejsca poświęcała obronie swojego taty Wiktora Zborowskiego, który padł ofiarą hejtu po tym, jak przyjął szczepionkę na COVID-19. Dosyć regularnie aktorka zamieszczała wymowne opisy w relacjach na Instagramie, aby udowodnić, że całe zamieszanie wokół szczepionek to tylko zasłona dymna dla innych działań rządu.

Zborowska udziela odpowiedzi fanom

Aktorka w swoich internetowych postach bardzo chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Zachęca innych internautów do zwrócenia większej uwagi na weganizm czy też pomoc skrzywdzonym zwierzętom. Najczęściej właśnie w kontekście tematu zdrowia, pielęgnacji oraz żywienia Zborowska dostaje najwięcej pytań, ale coraz popularniejsze okazują się także kwestie dotyczące wiary.

d2g2rpd

Aktorka nie ukrywa, że jest ateistką. Niedługo po ślubie z siatkarzem Andrzejem Wroną przyznała, że ślub cywilny to spełnienie jej marzeń i nie potrzebuje do tego kościelnych ceremonii. Pod koniec grudnia 2020 roku Zborowska opowiedziała także o podejściu do tradycyjnego celebrowania Bożego Narodzenia.

Przeczytaj: Była popularną dziennikarką TVP. Co słychać u Iwony Radziszewskiej?

Po świętach przyszedł czas także na noworoczny zestaw pytań do Zborowskiej. Znowu posypało się mnóstwo dociekliwych kwestii, które fani koniecznie chcieli poznać. Ponownie ktoś z internautów obserwujący aktorkę poruszył sprawę wiary, ale tym razem pytanie brzmiało: " Jeśli jakieś uroczystości twoich bliskich, znajomych są w kościele, to uczestniczy Pani?". Odpowiedź Zborowskiej okazała się złożona:

"To zależy. W wakacje byłam w kościele, bo Chrześniak Andrzeja miał komunię i niestety bardzo źle to wspominam. […] Obiecałam sobie, że nie będę już nigdy brać udziału w takich szopkach, gdzie małe dzieci są wrzucane w jakieś abstrakcyjne sytuacje. Co innego ślub kościelny dwóch dorosłych i wierzących osób. To jest ich świadoma decyzja" - skwitowała aktorka.

d2g2rpd

Przytoczona historia przez Zborowską świadczy o tym, że aktorka wyznaczyła sobie dokładnie priorytety, jakie bierze pod uwagę przy możliwym uczestnictwie w kościelnych obrządkach. Znając dociekliwych fanów, na pewno jeszcze nieraz aktorka udzieli odpowiedzi na podobne pytania.

Sprawdź: Najseksowniejsza mama świata. Urodziła czwórkę dzieci i wciąż zachwyca nienaganną sylwetką 

Zobacz: Aida Kosojan-Przybysz, gdyby otrzymała propozycję, nie przyjęłaby szczepienia teraz 

  Instagram.com @zborowskazofia
Źródło: Instagram.com @zborowskazofia

Prof. Zajkowska: tempo szczepienia przyspieszy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g2rpd

Podziel się opinią

Share
d2g2rpd
d2g2rpd