GwiazdyZofia Zborowska opowiedziała o połogu. "Niestety pokonała mnie fizyczność"

Zofia Zborowska opowiedziała o połogu. "Niestety pokonała mnie fizyczność"

Zofia Zborowska opowiada o blaskach i cieniach macierzyństwa
Zofia Zborowska opowiada o blaskach i cieniach macierzyństwa
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
oprac. KPL

11.08.2021 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zofia Zborowska dwa tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko – córkę Nadzieję. Świeżo upieczona mama nie jest w ostatnich dniach bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak za pośrednictwem InstaStories postanowiła podzielić się doświadczeniem połogu. "Niestety pokonała mnie fizyczność" – napisała.

Aktorka poinformowała, że spodziewa się dziecka pod koniec marca. Jego ojcem jest siatkarz Andrzej Wrona. Para wzięła ślub w sierpniu 2019 roku. Zakochani zorganizowali wesele w zaledwie kilka miesięcy i spędzili ten wyjątkowy dzień w dość wąskim gronie przyjaciół i rodziny.

Świeżo upieczona mama

Pod pierwszym upublicznionym zdjęciem z córką Zborowska napisała m.in.: "Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień. Te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi (od Dyrektora Malczyka, Dr Iracką, Dr Koneczną po panie sprzątające). Największy jednak ukłon oddaje w stronę naszej położnej - Kasi Kleczkowskiej, która przeprowadziła nas przez to wszystko najlepiej na świecie".

Na swoim instagramowym profilu, obserwowanym w tym momencie przez 420 tys. użytkowników, aktorka zamieściła także filmik, na którym uwieczniła pierwsze spotkanie córki z ukochanym psem rodziny – Wieśką.

Zofia Zborowska szczerze o połogu

Jednak Zborowska dzieli się ze swoimi obserwatorkami nie tylko blaskami macierzyństwa. Ostatnio za pośrednictwem swoich InstaStories postanowiła poruszyć trudny temat połogu. W tym celu zebrała tam cenne rady od innych mam oraz opisała swoje doświadczenia.

"Mi wydawało się, że jestem gotowa na połóg, bo głównie skupiłam się na kwestii psychicznej. Niestety pokonała mnie fizyczność. Teraz prawie 2 tyg. po porodzie SN dochodzę do siebie. Moim zdaniem nie da się przygotować w pełni na połóg. Ale jedno jest pewne to nie jest tylko hardcore. To jest hardcore przeplatany najpiękniejszymi chwilami ever" (pis. oryg.) – stwierdziła.

Zofii Zborowskiej raz jeszcze gratulujemy, a całej rodzinie życzymy dużo zdrowia!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także