GwiazdyZofia Zborowska źle znosi ciążę. Pokazała codzienne zmagania

Zofia Zborowska źle znosi ciążę. Pokazała codzienne zmagania

Zofia Zborowska źle znosi ciążę.
Zofia Zborowska źle znosi ciążę.
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram.com
oprac. JKY

29.04.2021 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka Zofia Zborowska już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. O tym, że jest w ciąży poinformowała stosunkowo niedawno w dość zabawny sposób. Jak sama przyznała, chciała mieć absolutną pewność, że wszystko przebiega pomyślnie i nic nie zagraża ciąży. Zborowska regularnie opisuje swój obecny stan i przyznaje, że jej zdrowie nieco szwankuje.

Zofia Zborowska długo ukrywała ciążę – na uroczym zdjęciu z mężem, którym ogłosiła światu szczęśliwą nowinę, widać, że jest już w zaawansowanym stanie. Od tamtego czasu na jej Instagramie można znaleźć wiele informacji o jej zdrowiu i nie tylko. Zborowska musiała także mierzyć się krytyką osób, które strofowały ją za narzekanie w czasie ciąży.

Trudne poranki Zborowskiej

Aktorka już wielokrotnie opowiadała, że nie zamierza udawać, że wszystko w ciąży jest wspaniałe. Niestety dla Zborowskiej to czas, gdy czuje się znacznie gorzej, niż normalnie. Jakby tego było mało, wykryto u niej nadkrzepliwość krwi, co jest dla ciężarnej bardzo niebezpieczne. Początki ciąży były jeszcze trudniejsze, ponieważ przez blisko miesiąc musiała leżeć i nie ruszać się dla dobra dziecka.

Problemy zdrowotne negatywnie odbiły się także na karierze aktorki. Musiała zrezygnować z roli w serialu "Tajemnica zawodowa", bo wiele wskazywało na to, że nagrywanie zdjęć do produkcji przyniesie jej więcej szkód, niż pożytku. Oprócz tego, Zborowska ze względu na wykrytą u niej chorobę musi codziennie przyjmować zastrzyki rozrzedzające krew.

Nie wszystkim podoba się szczerość, jaką aktorka opisuje w postach dotyczących bezpośrednio ciąży oraz zdrowia. Zborowska uważa po prostu, że nie czuje się, że jest w stanie błogosławionym, bo dopiero teraz ujawniły się męczące dolegliwości. Niestety nie każdy internauta to rozumie, przez co aktorka otrzymuje w wiadomościach prywatnych nieprzychylne komentarze na swój temat.

Jakby tego było mało, do dolegliwości ciążowych dołączyły także silne krwotoki z nosa, z którymi każdego ranka musi mierzyć się Zborowska. Widać po aktorce, że jest już bardzo zmęczona obecnym stanem – niewątpliwie ciąża w jej przypadku nie jest wcale tak prosta do przejścia. Na pewno zupełnie inaczej wyobrażała sobie oczekiwanie na dziecko.

"Krew z nosa co rano" - napisała Zborowska na InstaStory. Widać na zdjęciu, że aktorka ma zatkany nos chusteczką tamującą krwotok. Na razie Zborowska nie zdradziła, kiedy planowany jest poród, ani jakiej płci jest dziecko.

Obraz
© Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także