Trwa ładowanie...

Ukraiński żołnierz wrócił do domu z frontu. Reakcja jego córeczki porusza do głębi

Do sieci trafiło nagranie, które poruszyło serca milionów ludzi na całym świecie. Widzimy na nim ukraińskiego żołnierza, który wchodzi do domu po dłuższej nieobecności i reakcję jego córki. "Tyle dzieci z utęsknieniem czeka na powrót swoich ojców. Okropne skutki rosyjskiej wojny" - piszą internauci pod filmem.

Żołnierz powraca do rodziny (Getty Images) Żołnierz powraca do rodziny (Getty Images) Fot: Oleh Tiurkin / EyeEm
d2k2xo6
d2k2xo6

Wojna w Ukrainie trwa już od ponad dwóch miesięcy. Każdego dnia słyszymy o kolejnych bestialskich atakach, których dopuszczają się rosyjscy żołnierze na terenie Ukrainy. Nierzadko dochodzi do niebywałej przemocy, w tym gwałtów i tortur.

Jednakże nawet w obliczu tak okrutnej rzeczywistości, Ukraińcy się nie poddają. Jak tylko mogą, starają się okazywać sobie wzajemne wsparcie i motywację nie tylko podczas spotkań z bliskimi, ale także w sieci, publikując poruszające filmy i piękne słowa wsparcia.

Powrót ukraińskiego żołnierza

Jedną z takich historii przedstawia krótkie wideo, na którym widzimy żołnierza ukraińskiej Gwardii Narodowej wracającego do domu z frontu. Mężczyzna wita się ze swoją kilkuletnią córeczką. Dostrzegając tatę, dziewczynka z początku jakby nie dowierza własnym oczom. Po chwili jednak radośnie podskakuje i uroczo pokrzykuje na widok niewidzianego przez wiele tygodni ojca.

d2k2xo6

Na twarzach kilkulatki i jej taty maluje się nieopisana radość. Zresztą, zobaczcie sami ten piękny obrazek. Poruszające wideo z ich udziałem szybko obiegło świat i stało się hitem. Szacuje się, że na różnych platformach dotychczas obejrzało je ponad dwa miliony użytkowników, a liczba ta stale rośnie.

Komentarze internautów

"Ten widok rozrywa i raduje jednocześnie moje serce" - komentuje poruszona użytkowniczka TikToka. "Tyle dzieci z utęsknieniem czeka na powrót swoich ojców. Okropne skutki rosyjskiej wojny" - pisze kolejna. "Piękny widok. Radość dziecka nieustannie mnie porusza" - podsumowuje inna.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

USA wspomaga Ukrainę sprzętem bojowym. Nagrania Gwardii Narodowej

d2k2xo6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2k2xo6