Blisko ludziUkraiński żołnierz wrócił do domu z frontu. Reakcja jego córeczki porusza do głębi

Ukraiński żołnierz wrócił do domu z frontu. Reakcja jego córeczki porusza do głębi

Żołnierz powraca do rodziny (Getty Images)
Żołnierz powraca do rodziny (Getty Images)
Oleh Tiurkin / EyeEm

29.04.2022 09:07, aktual.: 29.04.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sieci trafiło nagranie, które poruszyło serca milionów ludzi na całym świecie. Widzimy na nim ukraińskiego żołnierza, który wchodzi do domu po dłuższej nieobecności i reakcję jego córki. "Tyle dzieci z utęsknieniem czeka na powrót swoich ojców. Okropne skutki rosyjskiej wojny" - piszą internauci pod filmem.

Wojna w Ukrainie trwa już od ponad dwóch miesięcy. Każdego dnia słyszymy o kolejnych bestialskich atakach, których dopuszczają się rosyjscy żołnierze na terenie Ukrainy. Nierzadko dochodzi do niebywałej przemocy, w tym gwałtów i tortur.

Jednakże nawet w obliczu tak okrutnej rzeczywistości, Ukraińcy się nie poddają. Jak tylko mogą, starają się okazywać sobie wzajemne wsparcie i motywację nie tylko podczas spotkań z bliskimi, ale także w sieci, publikując poruszające filmy i piękne słowa wsparcia.

Powrót ukraińskiego żołnierza

Jedną z takich historii przedstawia krótkie wideo, na którym widzimy żołnierza ukraińskiej Gwardii Narodowej wracającego do domu z frontu. Mężczyzna wita się ze swoją kilkuletnią córeczką. Dostrzegając tatę, dziewczynka z początku jakby nie dowierza własnym oczom. Po chwili jednak radośnie podskakuje i uroczo pokrzykuje na widok niewidzianego przez wiele tygodni ojca.

Na twarzach kilkulatki i jej taty maluje się nieopisana radość. Zresztą, zobaczcie sami ten piękny obrazek. Poruszające wideo z ich udziałem szybko obiegło świat i stało się hitem. Szacuje się, że na różnych platformach dotychczas obejrzało je ponad dwa miliony użytkowników, a liczba ta stale rośnie.

Komentarze internautów

"Ten widok rozrywa i raduje jednocześnie moje serce" - komentuje poruszona użytkowniczka TikToka. "Tyle dzieci z utęsknieniem czeka na powrót swoich ojców. Okropne skutki rosyjskiej wojny" - pisze kolejna. "Piękny widok. Radość dziecka nieustannie mnie porusza" - podsumowuje inna.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także