GwiazdyŻona Patryka Vegi w kropkach i piórach. Tak wyglądała na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"

Żona Patryka Vegi w kropkach i piórach. Tak wyglądała na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"

Patryk Vega z żoną na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"
Patryk Vega z żoną na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
01.02.2022 20:57, aktualizacja: 01.02.2022 21:37

Katarzyna Słomińska pojawiła się u boku męża, Patryka Vegi, podczas premiery jego najnowszego filmu "Miłość, seks & pandemia". Wybrała na tę okazję dość nietypową kreację, uzupełnioną złotymi kropkami i piórami.

Małżeństwem są już od prawie 12 lat, ale na ściankach naprawdę rzadko pojawiają się razem. Katarzyna Słomińska i Patryk Vega, choć jego nazwisko w polskim show-biznesie jest bardzo znane, chronią swojej prywatności. Słomińska towarzyszy mężowi wyłącznie podczas oficjalnych premier jego filmów, gdzie jest wspierającą w pasjach męża żoną.

Żona Vegi na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"

Nie inaczej było więc i tym razem, kiedy Katarzyna Słomińska pojawiła się u boku męża na premierze jego najnowszego filmu "Miłość, seks & pandemia". Żona Patryka Vegi wybrała na tę okazję jednak dość nietypową kreację - z falbanami, złotymi kropkami i piórami. Uzupełniła ją czarnymi - tak, jak i kolor sukienki szpilkami oraz białą torebką.

Patryk Vega z żoną na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"
Patryk Vega z żoną na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia" © AKPA | AKPA

Patryk Vega zjawił się natomiast na ściance w białej koszuli, lakierowanych spodniach o dopasowanym kroju i marynarce przypominającej swoim wiązaniem... szlafrok. Do tego postawił na sportowe buty i okulary lenonki. Nie odstępował swojej żony nawet na krok.

Patryk Vega z żoną na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"
Patryk Vega z żoną na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia" © AKPA | AKPA

Tłumy gwiazdy na premierze filmu Vegi

Premiera filmu "Miłość, seks & pandemia" zebrała tłum gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe i najpopularniejsze nazwiska z polskiego show-biznesu, takie jak Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem, Zofia Zborowska-Wrona z mężem Andrzejem, Ewelina Lisowska, Julia Chatys czy Joanna Majstrak.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia" © AKPA | AKPA
Anna Mucha na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"
Anna Mucha na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia" © AKPA | AKPA

Większość wybrała na to wydarzenie stylizacje w czarnym kolorze, choć wyjątek stanowiła m.in. influencerka Eliza Gwiazda, która zjawiła się w zieleni, żółci i odcieniu niebieskiego. Z pewnością przyciągnęła uwagę obecnych na premierze fotoreporterów.

Eliza Gwiazda na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia"
Eliza Gwiazda na premierze filmu "Miłość, seks & pandemia" © AKPA | AKPA

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 10.02.2022 r.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl