Trwa ładowanie...

Patryk Vega wiele zawdzięcza swojej żonie. Kim jest Katarzyna Słomińska?

Patryk Vega jest aktualnie najpopularniejszym polskim reżyserem. Niemal każda jego produkcja wywołuje skandal. Jego najnowsze dzieło: "Miłość, seks i pandemia" już jest na ustach wszystkich - jedną z ról zagrała w nim bowiem Małgorzata Rozenek. Okazuje się, że za sukcesem reżysera stoi żona, Katarzyna Słomińska.

Share
Kim jest żona Patryka Vegi?Kim jest żona Patryka Vegi?Źródło: fot. AKPA, fot: AKPA
d16sw0b

Patryk Vega zrewolucjonizował polskie kino. Jego brutalne filmy, naszpikowane wulgaryzmami i śmiałymi scenami, mają wierne grono odbiorców. Publiczność go kocha, krytycy nienawidzą. On sam przyznaje, że traktuje kino jak dochodowy biznes i nie zwalnia tempa. Wkrótce na ekranach pojawi się kolejna szumnie promowana produkcja "Miłość, seks i pandemia", w której wystąpiła plejada polskich gwiazd.

Kim jest żona Patryka Vegi?

Reżyser często na premierach pokazuje się z żoną, Katarzyną Słomińską. Para jest ze sobą kilkanaście lat. W 2010 r. zakochani zdecydowali się na ślub cywilny, a siedem lat później na kościelny.

Okazuje się, że Katarzyna Słomińska także jest związana z branżą filmową. Przyszłego męża poznała na planie filmowym, gdzie pracowała jako kierownik produkcji. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu, może wspierać męża w kolejnych produkcjach. Reżyser zdaje się na nią w kwestiach finansowych i księgowych, co bardzo usprawnia jego pracę.

d16sw0b

Patryk Vega wiele zawdzięcza żonie

Katarzyna Słomińska dosłownie wywróciła życie reżysera do góry nogami. Dzięki niej twórca schudł, rzucił używki i nawrócił się.

"Wyszedłem z alkoholizmu po 15 latach picia i końcowym stadium, w którym piłem od szóstej rano do drugiej w nocy po dwa litry whisky na dobę. Nie piję, nie palę papierosów i nie biorę narkotyków od 10 lat" - wyznał w "Urodzie Życia".

Żona pilnuje także, żeby nie mieszać życia zawodowego z prywatnym:

d16sw0b

 "Przez wiele lat byłem pracoholikiem, ale żona mnie z tego wyleczyła. Kiedy nie mam zdjęć, każe mi wracać o 17 do domu i zmieniać się z reżysera i producenta w męża i ojca. Pilnuje, żebym w wakacje nie sprawdzał maili i nie odbierał telefonów. Jestem jej za to wdzięczny. Nie tak łatwo się odłączyć, kiedy jest się cały czas na wysokiej adrenalinie. A ja byłem przez wiele lat" - mówił w wywiadzie dla "Gali".

Para wychowuje razem trójkę dzieci, nastoletnia córkę i parę bliźniąt - chłopców.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Patryk Vega zapewnia, że posiada sekstaśmy polityków z prostytutkami: "Nie chcę mówić, jak to się znalazło w moich rękach"

d16sw0b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16sw0b
d16sw0b