Blisko ludziPatryk Vega wiele zawdzięcza swojej żonie. Kim jest Katarzyna Słomińska?

Patryk Vega wiele zawdzięcza swojej żonie. Kim jest Katarzyna Słomińska?

Kim jest żona Patryka Vegi?
Kim jest żona Patryka Vegi?
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
01.01.2022 14:32

Patryk Vega jest aktualnie najpopularniejszym polskim reżyserem. Niemal każda jego produkcja wywołuje skandal. Jego najnowsze dzieło: "Miłość, seks i pandemia" już jest na ustach wszystkich - jedną z ról zagrała w nim bowiem Małgorzata Rozenek. Okazuje się, że za sukcesem reżysera stoi żona, Katarzyna Słomińska.

Patryk Vega zrewolucjonizował polskie kino. Jego brutalne filmy, naszpikowane wulgaryzmami i śmiałymi scenami, mają wierne grono odbiorców. Publiczność go kocha, krytycy nienawidzą. On sam przyznaje, że traktuje kino jak dochodowy biznes i nie zwalnia tempa. Wkrótce na ekranach pojawi się kolejna szumnie promowana produkcja "Miłość, seks i pandemia", w której wystąpiła plejada polskich gwiazd.

Kim jest żona Patryka Vegi?

Reżyser często na premierach pokazuje się z żoną, Katarzyną Słomińską. Para jest ze sobą kilkanaście lat. W 2010 r. zakochani zdecydowali się na ślub cywilny, a siedem lat później na kościelny.

Okazuje się, że Katarzyna Słomińska także jest związana z branżą filmową. Przyszłego męża poznała na planie filmowym, gdzie pracowała jako kierownik produkcji. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu, może wspierać męża w kolejnych produkcjach. Reżyser zdaje się na nią w kwestiach finansowych i księgowych, co bardzo usprawnia jego pracę.

Patryk Vega wiele zawdzięcza żonie

Katarzyna Słomińska dosłownie wywróciła życie reżysera do góry nogami. Dzięki niej twórca schudł, rzucił używki i nawrócił się.

"Wyszedłem z alkoholizmu po 15 latach picia i końcowym stadium, w którym piłem od szóstej rano do drugiej w nocy po dwa litry whisky na dobę. Nie piję, nie palę papierosów i nie biorę narkotyków od 10 lat" - wyznał w "Urodzie Życia".

Żona pilnuje także, żeby nie mieszać życia zawodowego z prywatnym:

 "Przez wiele lat byłem pracoholikiem, ale żona mnie z tego wyleczyła. Kiedy nie mam zdjęć, każe mi wracać o 17 do domu i zmieniać się z reżysera i producenta w męża i ojca. Pilnuje, żebym w wakacje nie sprawdzał maili i nie odbierał telefonów. Jestem jej za to wdzięczny. Nie tak łatwo się odłączyć, kiedy jest się cały czas na wysokiej adrenalinie. A ja byłem przez wiele lat" - mówił w wywiadzie dla "Gali".

Para wychowuje razem trójkę dzieci, nastoletnia córkę i parę bliźniąt - chłopców.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta