Blisko ludziŻona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina. "To mnie naprawdę przeraża"

Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina. "To mnie naprawdę przeraża"

Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina
Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina
Źródło zdjęć: © Getty Images, Twitter

01.07.2022 18:13, aktual.: 01.07.2022 19:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tatiana Fokina, żona wygnanego z Rosji w 2008 roku oligarchy Jewgienija Cziczwarkina, odniosła się w filmie dokumentalnym stacji Paramount "Sekrety żon oligarchów" do stanu zdrowia prezydenta Władimira Putina. Jest jedną z niewielu osób, które podjęły ten temat publicznie. - Nie ma nic do stracenia - powiedziała otwarcie Fokina o Putinie.

Stan zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina jest jedną z najpilniej strzeżonych przed światem informacji. O tym, że Władimir Putin zmaga się z poważną chorobą, mówi się już od tygodni, jednak nikt nie potwierdził tego, na co dokładnie cierpi. Tatiana Fokina, żona rosyjskiego oligarchy Jewgienija Cziczwarkina przyznała w filmie dokumentalnym stacji Paramount, że prezydent Federacji Rosyjskiej, podejmując kolejne decyzje, nic nie traci.

Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina

Tatiana Fokina jest jedną z żon rosyjskich oligarchów, która wzięła udział w produkcji dokumentalnej "Sekrety żon oligarchów" stacji Paramount. To właśnie w niej odniosła się do tematu stanu zdrowia Władimira Putina, podkreślając, że pogłoski o ciężkiej chorobie prezydenta są - jej zdaniem - prawdziwe.

- Krążą pogłoski, że jest chory. Myślę, że są prawdziwe. To mnie naprawdę przeraża, ponieważ osoba, która jest naprawdę chora, nie dba o to, co dzieje się dalej - mówiła.

Tatiana Fokina powołała się także na swoje źródła zdradzając, że Putin ma nowotwór, a tym samym, podejmując decyzje związane z wojną w Ukrainie - nie ma nic do stracenia.

Ukraiński generał: Putin umrze w ciągu dwóch lat

Podobnymi informacjami na temat pogarszającego się stanu zdrowia Władimira Putina podzielił się także w rozmowie z "USA Today" szef wywiadu Ukrainy, generał Kyryło Budanow. Ujawnił on, że według ukraińskich agentów specjalnych, którzy uzyskali potajemne informacje z wnętrza Kremla, prezydent "cierpi na kilka poważnych chorób".

Kyryło Budanow powiedział również, że jego biuro twierdzi, że Władimirowi Putinowi nie zostało wiele lat życia - prawdopodobnie "umrze na te choroby w ciągu dwóch lat". Nie podał jednak konkretnych źródeł czy dowodów, na których mógłby oprzeć swoją opinię.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także