Trwa ładowanie...

Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina. "To mnie naprawdę przeraża"

Tatiana Fokina, żona wygnanego z Rosji w 2008 roku oligarchy Jewgienija Cziczwarkina, odniosła się w filmie dokumentalnym stacji Paramount "Sekrety żon oligarchów" do stanu zdrowia prezydenta Władimira Putina. Jest jedną z niewielu osób, które podjęły ten temat publicznie. - Nie ma nic do stracenia - powiedziała otwarcie Fokina o Putinie.

Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina Źródło: Getty Images, Twitter
d2oy1jn
d2oy1jn

Stan zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina jest jedną z najpilniej strzeżonych przed światem informacji. O tym, że Władimir Putin zmaga się z poważną chorobą, mówi się już od tygodni, jednak nikt nie potwierdził tego, na co dokładnie cierpi. Tatiana Fokina, żona rosyjskiego oligarchy Jewgienija Cziczwarkina przyznała w filmie dokumentalnym stacji Paramount, że prezydent Federacji Rosyjskiej, podejmując kolejne decyzje, nic nie traci.

Żona rosyjskiego oligarchy o stanie zdrowia Putina

Tatiana Fokina jest jedną z żon rosyjskich oligarchów, która wzięła udział w produkcji dokumentalnej "Sekrety żon oligarchów" stacji Paramount. To właśnie w niej odniosła się do tematu stanu zdrowia Władimira Putina, podkreślając, że pogłoski o ciężkiej chorobie prezydenta są - jej zdaniem - prawdziwe.

- Krążą pogłoski, że jest chory. Myślę, że są prawdziwe. To mnie naprawdę przeraża, ponieważ osoba, która jest naprawdę chora, nie dba o to, co dzieje się dalej - mówiła.

d2oy1jn

Tatiana Fokina powołała się także na swoje źródła zdradzając, że Putin ma nowotwór, a tym samym, podejmując decyzje związane z wojną w Ukrainie - nie ma nic do stracenia.

Ukraiński generał: Putin umrze w ciągu dwóch lat

Podobnymi informacjami na temat pogarszającego się stanu zdrowia Władimira Putina podzielił się także w rozmowie z "USA Today" szef wywiadu Ukrainy, generał Kyryło Budanow. Ujawnił on, że według ukraińskich agentów specjalnych, którzy uzyskali potajemne informacje z wnętrza Kremla, prezydent "cierpi na kilka poważnych chorób".

d2oy1jn

Kyryło Budanow powiedział również, że jego biuro twierdzi, że Władimirowi Putinowi nie zostało wiele lat życia - prawdopodobnie "umrze na te choroby w ciągu dwóch lat". Nie podał jednak konkretnych źródeł czy dowodów, na których mógłby oprzeć swoją opinię.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Putin już nie ufa swojemu wywiadowi? "Może to jest tylko przykrywka"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2oy1jn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2oy1jn