GwiazdyZosia Zborowska na zdjęciach przed imprezą i po niej. Internautki chwalą aktorkę za dystans

Zosia Zborowska na zdjęciach przed imprezą i po niej. Internautki chwalą aktorkę za dystans

Zofia Zborowska-Wrona
Zofia Zborowska-Wrona
Źródło zdjęć: © ONS
13.09.2020 10:24

"Nie byłabym sobą, gdybym tego nie wstawiła. Ja przed imprezą vs. ja następnego dnia rano" – napisała pod kolażem swoich dwóch zdjęć Zosia Zborowska-Wrona. Szczerość i dystans do siebie aktorki spotkały się z pozytywnym odbiorem. "Samo życie, którego nikt inny nie odważy się pokazać" – pisze internautka.

Zosia Zborowska-Wrona otwarcie wspiera kobiety, promując ruch body positive. Poprzez swój ostatni post na Instagramie chciała przekazać swoim obserwatorkom ważną wiadomość. Dwa zdjęcia – wykonane przed imprezą i po niej – pokazują, że aktorka ma do siebie dystans i w naturalnym wydaniu czuje się tak samo świetnie, jak w pełnym makijażu i idealnej fryzurze.

Zosia Zborowska-Wrona na dwóch zdjęciach

Zosia Zborowska-Wrona to uwielbiana (zwłaszcza przez kobiety) aktorka filmowa i serialowa. Jej poczucie humoru i naturalność odziedziczone z pewnością po rodzicach – aktorach Marii Winiarskiej i Wiktorze Zborowskim – to cechy niezwykle cenione przez publiczność i użytkowniczki Instagrama. Na swoim profilu Zosia zgromadziła ponad 320 tys. obserwatorów.

Aktorka w swoich social mediach jest niezwykle aktywna. Chętnie pokazuje, co aktualnie robi, relacjonowała też urządzanie nowego domu, a nawet wynajmowała stare mieszkanie. Instagram jest jednak dla niej przede wszystkim miejscem, gdzie komunikuje się ze swoimi fanami i to właśnie on posłużył jej do opublikowania ważnego postu.

Ostatnio Zosia wrzuciła na swój profil dwa zdjęcia. Jedno – wykonane w piątkowy wieczór, tuż przed imprezą i drugie – zrobione w sobotę rano. Na pierwszym ma perfekcyjną fryzurę, piękny makijaż i elegancką sukienkę, na kolejnym włosy są już w lekkim nieładzie, makijażu nie ma, a aktorka ma na sobie oversize'ową koszulę. "Nie byłabym sobą, gdybym tego nie wstawiła. Ja przed imprezą vs. ja następnego dnia rano" – napisała pod kolażem aktorka, a do opisu dodała hasztagi: dystans, opuchnięty księżyc w pełni i nie pijcie bąbelków. Post, którego nie odważyłby się wrzucić żaden celebryta, zachwycił fanów Zosi.

"Piękne" – napisała koleżanka po fachu, Kasia Zielińska. "Piękna na obu", "Niech pierwszy rzuci kamień, kto tego nie zna", "Brawa za dystans. Dziękuję", "Szanuję", "Samo życie, którego nikt inny nie odważy się pokazać", "Dobrze, że jesteś taka prawdziwa" – komentowały zachwycone internautki.

Smacznego na dobry wieczór! Odc. 6: Ciasteczka fasolowe

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (106)