Trwa ładowanie...

Związek dojrzałego mężczyzny z młodą dziewczyną. 40-latek tłumaczy, dlaczego tak jest

Użytkownik forum internetowego podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi związków dojrzałych mężczyzn z młodszymi kobietami. Z jego teorii wynika, że dojrzali mężczyźni nie poszukują młodszych partnerek zachęceni jedynie ich wyglądem, a głównie kierują się... "pragmatyzmem".

Share
Związek dojrzałego mężczyzny z młodą dziewczyną. 40-latek tłumaczy, dlaczego tak jest
Źródło: Getty Images
d13zl3o

"Jak taki 40-latek pozna 40-latkę, to przed nimi załóżmy 8 miesięcy randek, potem 10 miesięcy wspólnego mieszkania, oświadczyny, za kolejny rok ślub i co? Ona mu urodzi pierwsze dziecko, mając 43 lub 44 lata. To troszkę późno, nie sądzicie?" – zapytał użytkownik forum WP Kafeteria i tym samym naraził się na krytykę innych forumowiczów.

Dojrzały mężczyzna w związku z 20-latką

Widok dojrzałego mężczyzny z 20-latką nie zdarza się często. W większości przypadków różnice między partnerami są tak duże, że para nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Użytkownikowi forum jednak nie zależy na dobrej relacji, a jedynie kieruje się biologią.

d13zl3o

Kobiecy głos na forum również postawił na biologię, jednak w innym aspekcie: "Logiczne. Ale nie wiem, czy takie oczywiste i logiczne jest to, że młodsza babka chciałaby starszego, skoro może mieć równolatka. Faceci i tak żyją krócej niż kobiety. Starszy facet to słaba inwestycja, skracamy sobie lata szczęśliwego pożycia" – napisała forumowiczka.

Inni polecili przemyśleć mężczyźnie to, ile lat będzie miał, kiedy jego 12-letni syn zaproponuje grę w piłkę nożną. Radzili mu zastanowić się, czy nawet jeśli znajdzie młodą partnerkę, to czy będzie miał siłę, żeby być dobrym ojcem.

Co o tym myślicie?

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. Maciej Zień w kuchni Lis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13zl3o

Podziel się opinią

Share
d13zl3o
d13zl3o