Trwa ładowanie...

Zwrot akcji u Opozdy i Królikowskiego? Takich słów nikt się nie spodziewał

Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili zakopać topór wojenny? Choć relacje pary od kilku miesięcy z pewnością nie są najlepsze, ostatnie słowa Antoniego Królikowskiego mogą wielu z nas zaskoczyć. W ich konflikcie pojawił się bowiem niemały zwrot akcji.

Zwrot akcji u Opozdy i Królikowskiego?Zwrot akcji u Opozdy i Królikowskiego?Źródło: AKPA
d1p5w2s
d1p5w2s

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego jest jednym z najszerzej komentowanych w polskim show-biznesie. Aktorska para rozstała się praktycznie tuż po ślubie, jeszcze w trakcie trudnej i zagrożonej ciąży Opozdy. Doniesienia o romansie aktora nie miały końca, a dziś - jak się okazuje - nie były niestety nieprawdziwe.

Królikowski utrzymuje, że pomaga Joannie Opoździe w opiece nad kilkumiesięcznym synem Vincentem, jednak to aktorka jest stale widziana u boku dziecka. Czy aktorzy dojdą do porozumienia? Ostatnie słowa Królikowskiego wskazują, że jest to możliwe.

Zwrot akcji u Opozdy i Królikowskiego?

W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych dwutygodnikowi "Party", Antoni Królikowski otwarcie przyznał, że "żałuje małżeństwa z Joanną Opozdą". Aktorka, wyraźnie zaskoczona słowami byłego partnera i ojca swojego dziecka, nie pozostała mu dłużna.

d1p5w2s

- Ja też żałuję - skwitowała w rozmowie z "Pomponikiem".

Niedawno magazyn "Świat i ludzie" opublikował tekst dotyczący aktualnej sytuacji i relacji pary. Jak wynika z komentarza Antoniego Królikowskiego, który udało się zdobyć na potrzeby materiału, aktor chce dogadać się z Joanną Opozdą jeszcze przed rozwodem.

- Nie będę nikomu się spowiadał z mojego życia, z tego, jakich dokonuję wyborów, one są moje, są przemyślane. W tym roku musiałem podjąć bardzo wiele trudnych decyzji i było mi ciężko przez dłuższy czas. Dziś czuję się dobrze, cieszę się, że mam syna. Wierzę, że jakoś z Asią się dogadamy i będziemy sobie żyli każdy na swój sposób i do tego dążymy - zadeklarował Królikowski.

Antoni Królikowski: Wiem, że będę dobrym ojcem

Czy słowa Antoniego Królikowskiego o tym, że "jakoś dogada się" z byłą partnerką i matką swojego dziecka dotyczyły głównie jego chęci utrzymania dobrego kontaktu z synem? Jak wiadomo, we wrześniu tego roku aktor stwierdził w rozmowie z "Jastrząb Post", że "wie, że będzie dobrym ojcem", ale "to wszystko wymaga jeszcze czasu".

d1p5w2s

- Kocham Vincenta. Te wszystkie decyzje, które podejmujesz, to podejmujesz ze świadomością tego, że za chwilę zobaczy to twój potomek, że to, co robisz w życiu, będzie dla kogoś jakimś wzorem - powiedział również Królikowski "Jastrząb Post".

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Joanna Opozda rozprawia się z hejtem: "Nie chcę negatywnej energii"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1p5w2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p5w2s