Trwa ładowanie...

Życzenia świąteczne dla nauczycieli

Życzenia świąteczne mogą być rodzajem podziękowania dla nauczyciela za całoroczną ciężką pracę. Postawmy na bardziej formalne życzenia bożonarodzeniowe bądź życzenia bożonarodzeniowe religijne.

Share
Życzenia świąteczne dla nauczycieliŹródło: iStock.com, fot: nata_vkusidey
d37d3wa

Życzenia świąteczne oficjalne

W bardziej oficjalnych sytuacjach i formalnych relacjach śmieszne życzenia bożonarodzeniowe czy świąteczne giphy się nie sprawdzą. Polecamy poniższe życzenia świąteczne i noworoczne:

 • "Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Sylwestra".
 • "Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku".
 • "Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach życzymy wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań".
 • "Niech magia Świąt Bożego Narodzenia Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a blask gwiazd przypomina, że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie… Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń".
 • "Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę"”.
 • "Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia".
 • "Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia. To noc wyjątkowa jedyna, niepowtarzalna noc Bożego Narodzenia".
d37d3wa

Życzenia bożonarodzeniowe dla nauczycieli – życzenia bożonarodzeniowe religijne

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia dla nauczycieli mogą mieć również charakter nieco bardziej tradycyjny, formą oraz treścią przypominające życzenia bożonarodzeniowe religijne. Oto ciekawe życzenia na Boże Narodzenie:

 • "Refleksji nad cudem, jaki wydarzył się dwa tysiące lat temu w grudniową noc w Betlejem, a także osobistego doświadczenia jego mocy w codziennym życiu".
 • "Na nadchodzące, radosne Święta Bożego Narodzenia oraz zbliżający się Nowy Rok, niechaj Chrystusa siła niepojęta, rozjaśni każdy życia mrok".
 • "W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu”.
 • "Aby Nowonarodzony Jezus Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie aż do wieczności".
 • "Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym".
 • "Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego".
d37d3wa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37d3wa
d37d3wa